gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Apie studijas ir karjerą linksmai“ – taip kviesdami į pirmąją vienos dienos konferenciją-festivalį Lietuvoje – „Studfestą“ – intrigavo organizatoriai. PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 12 Rugsėjis 2016 07:59

Tai pirmasis tokio pobūdžio renginys, apjungęs karjerą, studijas ir pramogas ir sutraukęs per 3,7 tūkst. moksleivių iš įvairių Lietuvos kampelių: Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Jurbarko, Zarasų, Ignalinos, Marijampolės, Varėnos, Telšių, Šilalės , Alytaus, Anykščių, Molėtų,Joniškio ir kt.

Spalio 21 d. „Siemens“ arenoje vykusiame renginyje susirinkusieji išgirdo 16 pranešimų apie karjerą ir studijas, o pertraukų metu galėjo asmeniškai užduoti klausimų labiausiai patikusio pranešimo autoriui. Greta kitų aukštojo mokslo, pramogų, verslininkų ir inovatyvių idėjų atstovų, pranešimus skaitė ir Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė bei buvęs Vilniaus kolegijos absolventas, Baltijos kamerinės operos teatro direktorius Darius Vizbaras. Danutė Rasimavičienė beveik 4 000 moksleivių auditorijai pristatė fakultete taikomą unikalią danų mokslininkų parengtą „Creative Platform“ metodiką.

„Kūrybiškumas susijęs su netradiciniu mąstymu: jis leidžia generuoti netradicines idėjas, kurios vėliau gali tapti netradiciniu rezultatu. O ką šiandien reiškia būti sėkmingam? Privalai būti kitoks, o būti kitokiam ir padeda kūrybiškumas“, –  apie išskirtinius Verslo vadybos fakultete taikomus ugdymo metodus pasakojo D. Rasimavičienė ir pristatė būdus, kaip fakultete stimuliuojamas studentų kūrybiškumas. Dekanė „Studfeste“ akcentavo, kad tik nevaržomas žinių ir patirties taikymas gali padėti sukurti pridėtinę vertę: „Jokio vertinimo: kiekviena idėja turi teisę gyventi. Tik tada įmanoma kurti.“ Savo pranešimą D. Rasimavičienė užbaigė paneigdama gajų mitą, kad kūrybiškumas – tik išrinktiesiems: „Taip, talentui reikia kūrybiškumo, bet kūrybiškumui talento – ne!"

Vilniaus kolegijos darbuotojai bei studentai stende visiems besidomintiems pristatė savo aukštąją mokyklą ir studijų programas. Tikimasi, kad daug atsakymų į iki šiol neatsakytus klausimus dalyviai išsinešė iš „Studfesto“, ir tai padės jiems sėkmingai pasirinkti studijas.

                Šiemet į Studfestą (konferenciją apie studijas ir karjerą) vyksime spalio 14 d.(penktadienį) su 50  ketvirtokų  grupe.

Renginio trukmė: 9.00 – 19.00 (pertraukos dvi po 30 min.,pietų pertrauka – 90 min.) Pranešimų pabaigoje – muzikinės grupės ,,Radistai’’ pasirodymas.

Renginio vieta: Siemens arena.

Bilietai jau rezervuoti.( Bilieto kaina 8.30e)

Daugiau informacijos: www.studfestas.lt

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.