gototopgototop
Susitikimas su JŽŪM atstovu Robertu Valančiumi
Penktadienis, 18 Gegužė 2018

Skaityti toliau...
Apailankymas Joniškio priešgaisrinėje tarnyboje
Penktadienis, 18 Gegužė 2018

Skaityti toliau...
Konkurso „Taisykime Viešpačiui kelią! Ištiesinkime Jam takus“ prizinių vietų apdovanojimai
Pirmadienis, 07 Gegužė 2018

Skaityti toliau...
Kviečia karjeros stovykla
Ketvirtadienis, 03 Gegužė 2018

Skaityti toliau...
„Darom“
Trečiadienis, 02 Gegužė 2018

Skaityti toliau...
KONKURSAS JŪRŲ KELIAIS 2018
Trečiadienis, 02 Gegužė 2018

Skaityti toliau...
2b klasės mokiniai apsilankė Joniškio jaunimo darbo centre
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2018 14:33

2018 m. balandžio 17 d. 2b klasės mokiniai su klasės auklėtoju Gediminu Mikulėnu ir UKC profesijos patarėja Stase Stulginskiene lankėsi Joniškio jaunimo darbo centre. Čia mus pasitiko šio centro darbuotoja Rasa Kriščiūnaitė. Moksleiviai turėjo galimybę atlikti profesijos testą, išsiaiškinti savo asmenybės tipą ir sužinoti ,kuriai specialybei turi teikti pirmumą. Asmenybės tipo nustatymui reikėjo beveik 25 min. Sužinojome apytiksliai, koks darbas geriausiai sektųsi pagal polinkius. Testų rezultatai negali tiksliai nusakyti ryšio su studijų sritimis. Bet kiekvienas moksleivis turi žinoti, kokią mokymo programą rinksis. Sritys yra net 6: humanitarinių mokslų, meno, socialinių mokslų, fizinių mokslų, biomedicinos mokslų, technologijos mokslų. Svarbu žinoti, koks interesas dominuoja ir kokiai veiklai jūs turėtumėte skirti didesnį dėmesį. Tikslaus atsakymo, ką turėtumėme mokytis, neradome, bet stengėmės atsakyti į klausimus, vertindami savo charakterio temperamentą, polinkius ir pomėgius.

UKC profesijos patarėja Stasė Stulginskienė

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2018 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.