gototopgototop
VGTU ir vėl kviečia moksleivius į temines paskaitas Jaunojo inžinieriaus mokykloje (JIM)!
Pirmadienis, 19 Lapkritis 2018

Skaityti toliau...
Tolerancijos diena
Pirmadienis, 19 Lapkritis 2018

Skaityti toliau...
Galimybė 18-likmečiams – keliauk po Europą NEMOKAMAI!
Penktadienis, 16 Lapkritis 2018

Skaityti toliau...
Susitikimas su kalba.lt koordinatore Neida Nekraše
Antradienis, 13 Lapkritis 2018

Skaityti toliau...
Pyragų diena
Penktadienis, 09 Lapkritis 2018

Skaityti toliau...
VDU kviečia moksleivius į renginį „Matuokis profesiją 2018“
Trečiadienis, 07 Lapkritis 2018

Skaityti toliau...
Klasių sąrašai 2018-2019 PDF Spausdinti El. paštas

I a g klasė

aukl. R. Ambroževičienė

Eil.nr. Pavardė, vardas

1 Arlauskaitė Diana

2 Baltokaitė Saulė

3 Baravikovaitė Neda

4 Činčys Jonas

5 Dakanytė Eva

6 Griniūtė Simona

7 Janiulis Dominykas

8 Jokštytė Darija

9 Kislauskaitė Eva

10 Kurtkus Faustas

11 Maižiūtė Gintarė

12 Povilaitytė Ieva

13 Razminaitė Gerda

14 Sabuckytė Monika

15 Šiurna Deivydas

16 Šmitaitė Roberta

17 Vadakojis Aristidas

18 Valytė Augustė

19 Valytė Simona

20 Vasiliauskaitė Agnė

21 Vipartas Vilius

22 Zalagėnas Patrikas

______________________________

I b g klasė

aukl. J. Pinkienė

Eil.nr. Pavardė, vardas

1 Briedytė Andrėja

2 Burkus Arnas

3 Čugunovas Gustas

4 Griciūtė Enrika

5 Jagminaitė Justė

6 Jeneliūnaitė Andrėja

7 Kazmianaitė Beatričė

8 Kupris Rokas

9 Lapinskaitė Justė

10 Maižius Ivas

11 Martinaitytė Ugnė

12 Misiūtė Ieva

13 Paulavičiūtė Adelė Marija

14 Povilaitytė Viktorija

15 Povilaitis Rokas

16 Pocius Jokūbas

17 Repšytė Adrija

18 Rudis Simas

19 Skripkutė Ugnė

20 Staškutė Beatričė

21 Vaitekūnaitė Aistė

22 Vitkauskaitė Ema

23 Zavelis Melas

24 Žemaitis Gustas

________________________________

I c gimnazijos klasė

aukl. L. Jankauskienė

Eil.nr. Pavardė, vardas

1 Beriozovaitė Marija

2 Bulys Mantas

3 Čiapaitė Kamilė

4 Daškevičiūtė Džedlinga

5 Gaigalaitė Karolina

6 Gelžinis Ignas

7 Jankauskas Dovidas

8 Kačerauskaitė Austėja

9 Karūžna Matas

10 Katiliavaitė Aušrinė

11 Kazakevičiūtė Karolina

12 Kvietkauskas Emilis

13 Rimkevičius Paulius

14 Rimkevičius Povilas

15 Rudauskas Šarūnas

16 Rudnickas Ignas

17 Sasnauskas Arminas

18 Šliarpas Martynas

19 Šukaitis Kristupas

20 Šukytė Rosita

21 Ulpis Arvydas

22 Vaineikytė Ema

23 Valteraitė Austėja

24 Zablackytė Agnė

________________________________

I d g klasė

aukl. K. Judžentytė

Nr. Pavardė, vardas

1 Andrijauskas Vidmantas

2 Bagavičiūtė Kamilė

3 Daukšaitė Aistė

4 Gailiūnaitė Aida

5 Kakčiukas Rokas

6 Kubulkytė Vakarė

7 Liaudanskaitė Lukrecija

8 Lisovaitė Auksė

9 Norvaišaitė Austėja

10 Paliulytė Erika

11 Patarakaitė Vaida

12 Piščiuginaitė Kamilė

13 Radžvilas Ignas

14 Rimšaitė Samanta

15 Sipavičiūtė Rusnė

16 Skurauskas Gabrielis

17 Vainauskaitė Kamilė

18 Valuckis Kristupas

19 Vasiliauskaitė Neda

20 Zamaras Edvinas

21 Žuronaitė Kamilė

______________________________

2a klasė

aukl. K. Martinaitienė

Eil.Nr. Pavardė, vardas

1 Apinytė Akvilė

2 Balčiūnaitė Livija

3 Bertulytė Ugnė

4 Budinas Aurimas

5 Demereckas Benas

6 Drigotas Tautvydas

7 Dundulis Tautvydas

8 Kairys Kasparas

9 Keturakis Domantas

10 Kudlaitė Emilija

11 Kurauskas Joris

12 Malinauskaitė Gabija

13 Motejuitis Matas

14 Norkevičiūtė Ema

15 Ramašauskaitė Gerda

16 Ramonas Tadas

17 Rudauskaitė Gabrielė

18 Šiurna Tomas

19 Tuminaitė Airūnė

20 Vadakojytė Neda

21 Vaineikytė Ieva

_______________________________

2 b klasė

aukl. J.Burauskienė

Eil.Nr. Pavardė, vardas

1 Adomaitytė Augustė

2 Attas Arminas

3 Badauskaitė Ernesta

4 Byčiūtė Gabrielė

5 Danieliūtė Arūnė

6 Dovidaitytė Žaneta

7 Gaidjurgytė Gabija

8 Gasiūnas Matas

9 Igarytė Rimantė

10 Kazlauskas Alanas

11 Kirilka Erikas

12 Laurinavičiūtė Gabija

13 Liaudanskas Lukas

14 Lingevičius Kristupas

15 Martinaitytė Austėja

16 Norušaitytė Greta

17 Palubeckas Nedas

18 Paulikaitė Goda

19 Radionovas Evaldas

20 Rimdžius Eivydas

21 Rimdžius Tomas

22 Rimdžiūtė Fausta

23 Šukys Paulius

24 Taunys Mindaugas

25 Zubauskaitė Rugilė

________________________________

2 c klasė

aukl. L. Karkliuvienė

Eil.Nr. Pavardė, vardas

1 Anicionytė Vanesa

2 Aukselis Arnas

3 Balnytė Gustė

4 Butkus Gustas

5 Grubis Augustas

6 Jankevičius Gedas

7 Jonušaitė Gabriella

8 Jurgaitytė Silvija

9 Kublickaitė Gustė

10 Lakačiauskaitė Agnė

11 Muižys Martynas

12 Odminis Ailandas

13 Petrikas Rojus

14 Skrudupis Arūnas

15 Stankūnaitė Kamilė

16 Šilinskaitė Ugnė

17 Tamulionytė Monika

18 Valančius Gustas

19 Valytė Kamilė

20 Varnalis Matas

21

22 Veikalaitė Kotryna

23 Žibaitytė Gabija

24 Žitkevičius Lukas

________________________________

2 d klasė

aukl. Vilija Bartašienė

Eil.Nr. Pavardė, vardas

1 Bačiulis Paulius

2 Buivydaitė Martyna

3 Bulytė Aistė

4 Danasas Robertas

5 Dargytė Alina

6 Dargytė Gabija

7 Gailiūnaitė Deimantė

8 Garadauskas Gvidas

9 Gelzytė Kamilė

10 Jankauskaitė Gabija

11 Jankauskaitė Karolina

12 Jankauskas Lukas

13 Jonikaitytė Monika

14 Krištopaitis Redas

15 Mizgeris Domas

16 Norvaišaitė Viktorija

17 Širvaitytė Šarūnė

18 Užkuraitytė Evelina

19 Verbickas Robertas

20 Vilkaitė Gintarė

21 Žemėpatytė Eva

__________________________________

3 a klasė

Auklėtoja E. Poliakienė

Eil. Nr. Pavardė, vardas

1 Adomaitytė Gabija

2 Bubelis Dominykas

3 Bungaitė Ugnė

4 Burbaitė Vesta

5 Dalgė Tomas

6 Darulytė Kamilija

7 Juškevičius Faustas

8 Kasiulytė Rasa

9 Kaveckaitė Gabrielė

10 Kvašys Arnas

11 Lacytė Kamilė

12 Lacytė Martyna

13 Leimontaitė Greta

14 Maižius Modestas

15 Metlovaitė Emilija

16 Paliulis Gvidas

17 Povilaitis Nojus

18 Pučkutė Gintarė

19 Rundomanskaitė Paulė

20 Sargiūnaitė Inesa

21 Skirius Benas

22 Spiriūtė Evelina

23 Stonis Benas

24 Svirplytė Simona

25 Šeferis Aronas

26 Šlerpas Artūras

27 Valytė Milda

28 Vorobjovas Vilas

29 Zamaraitė Enida

30 Zubauskaitė Kotryna

________________________________

3 b klasė

Auklėtojas G. Mikulėnas

Eil.Nr. Pavardė, vardas

1 Aleknavičiūtė Ugnė

2 Augulytė Milda

3 Bytautas Rokas

4 Burkus Gustas

5 Čerbauskaitė Iveta

6 Dilkas Edvinas

7 Galkutė Emilija

8 Jakas Naglis

9 Karžinauskaitė Gabrielė

10 Katiliavas Paulius

11 Kazlaitė Miglė

12 Kliepčytė Evelina

13 Kulyčius Arentas

14 Labanauskaitė Nerija

15 Marijauskas Andrius

16 Paulavičiūtė Salomėja

17 Petrauskaitė Urtė

18 Pilipuitytė Austėja

19 Pocius Rokas

20 Radžvilas Tadas

21 Skablauskaitė Jogailė

22 Stankūnaitė Rimantė

23 Strockis Benas Aleksas

24 Stulgis Valentinas

25 Švilpaitė Kamilė Valentina

26 Vilimas Eimantas

27 Žiogaitė Sofija

__________________________________

3c klasė

Auklėtoja D. Petrošiūtė

Eil.Nr. Pavardė, vardas

1 Bajalytė Greta

2 Čepulytė Laima

3 Dambrauskaitė Fausta

4 Drukteinis Vilius

5 Galkus Vismantas

6 Griniūtė Deimantė

7 Yanushas Antanas

8 Jankūnaitė Karolina

9 Kaškelis Edgaras

10 Katinaitė Ieva

11 Klimaitė Gustė

12 Kuprytė Deimantė

13 Kuryševa Agnė

14 Lukšaitė Irūna

15 Petrukna Lukas

16 Ponelytė Karolina

17 Praniulytė Deimantė

18 Ramašauskaitė Živilė

19 Rimdžiūtė Kamilė

20 Rimeikaitė Gabrielė

21 Rudnickas Ugnius

22 Serpauskas Nedas

23 Skromanas Nedas

24 Skrudupytė Gabija

25 Stankevičius Aivaras

26 Stasaitis Rokas

27 Staškus Aurelijus

28 Šidlauskas Aivaras

29 Švanaitė Gabija

30 Taraškutė Austėja

_______________________________

4 a klasė

Auklėtoja V. Hussein

Eil. Nr. Pavardė, vardas

1 Anilionis Faustas

2 Balčiūnas Kristijonas

3 Balnytė Gabija

4 Bulytė Aiva

5 Butaitė Monika

6 Butaitė Austėja

7 Butkutė Erika

8 Činčys Mindaugas

9 Gaškus Ignas

10 Jokubaitis Naglis

11 Kaltanaitė Andra

12 Kazlauskaitė Brigita

13 Laurinaitytė Kamilė

14 Lukys Domantas

15 Monkūnaitė Eglė

16 Matuzevičius Juras

17 Norušaitis Martynas

18 Padoras Romanas

19 Paliukas Virmantas

20 Pocius Armandas

21 Ribakovas Ignas

22 Rimdžius Arnoldas

23 Šlekonis Arnas

24 Užkuraitė Augustė

25 Višniauskaitė Milda

26 Zavelis Ivas

___________________________________

4b klasė

Auklėtoja I. Jakienė

Eil.Nr. Pavardė, vardas

1 Baikštytė Ina

2 Balčiūnas Arnas

3 Bėčiūtė Inesa

4 Dabrikas Džiugas

5 Dagytė Erika

6 Danilevičiūtė Agnė

7 Danilevičiūtė Erika

8 Dilkas Audrius

9 Dovidaitis Edvinas Viktoras

10 Girdžiūnas Kęstutis

11 Grigaliūtė Gustė

12 Jakobsevičiūtė Arida

13 Jonušas Laurynas

14 Kondrašovaitė Evelina

15 Kuzminskas Arminas

16 Lisovaitė Vanesa

17 Marijauskas Mantas

18 Martinaitytė Rugilė

19 Nechaj Gabija

20 Pauga Rokas

21 Rupšytė Deimantė

22 Sinkevičiūtė Ieva

23 Stagytė Danielė

24 Stankaitytė Kamilė

25 Šliavas Gvidas

26 Tamošaitytė Monika

27 Valančius Martynas

28 Žalnierius Rokas

___________________________________

4c klasė

Auklėtoja B. Jurgaitytė

Eil.Nr. Pavardė, vardas

1 Adomaitis Edvinas

2 Ancevičius Ignas

3 Brazauskaitė Benita

4 Doraitė Erika

5 Jasiūnas Gustas

6 Jonkus Gintautas

7 Juozaitytė Gabija

8 Juškevičiūtė Grita

9 Juškevičiūtė Kamilė

10 Karskytė Rūta

11 Kazimieraitytė Gabrielė

12 Kazimieraitytė Armantė

13 Kazlaitė Ugnė

14 Kleinauskas Ričardas

15 Knyvaitė Goda

16 Mameniškytė Vygailė

17 Martinaitytė Kamilė

18 Motiejaitis Erikas

19 Narvidas Eligijus

20 Paulavičius Benas

21 Paulavičius Ignas

22 Parfionovas Tadas

23 Rudis Matas

24 Skirvainytė Gabrielė

25 Virbičianskaitė Saulė

26 Zaleckytė Rugilė

27 Zubytė Evelina

28 Žukauskaitė Aistė

_______________________________

4 d klasė

Auklėtoja D. Vaičiūnienė

Eil.Nr. Pavardė, vardas

1 Bašytė Auksė

2 Bitaitis Kornelijus

3 Jaraminaitė Vaiva

4 Kairytė Emilija

5 Kalvaitis Mantas

6 Kauneckas Lukas

7 Kočnevaitė Rugilė

8 Krištopaitis Kazys

9 Malūkas Domantas

10 Mikulskis Domantas

11 Mitkevičius Erlandas

12 Motuzas Mantas

13 Pakalnis Mantas

14 Pakalnytė Karolina

15 Petraitis Venantas

16 Rauckytė Greta

17 Rimša Karolis

18 Rudnickas Benas

19 Skiriūtė Viktorija

20 Šešplaukytė Ugnė

21 Vaičiulis Arnas

22 Vaičiulytė Simona

23 Vasiliauskaitė Vesta

24 Vasiliauskas Martynas

25 Zevertas Rūtenis

26 Žilinskas Matas

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2018 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.