Alumnų asociacijos (JAGAA) steigiamasis susirinkimas

• Paskelbė : Kęstutis Motiejuitis
  • Paskelbta: 2022-09-12
  • Kategorija: Alumnai

Rugsėjo 10 d. įvyko Joniškio „Aušros“ gimnazijos alumnų asociacijos (JAGAA) steigiamasis susirinkimas. Aptarti ir patvirtinti įstatai, o išrinktai asociacijos vadovybei pavesta juos įregistruoti. Pirmuoju asociacijos prezidentu išrinktas Darius Jurgaitis. Į valdybą išrinkti Orinta Marija Avižiūtė (Mokinių tarybos atstovė), Vilija Bartašienė (gimnazijos deleguota atstovė), Darius Jurgaitis, Rita Urnėžiūtė, Jurita Zubauskiene.
Į revizijos komisiją išrinkti Rūta Bilkštytė, Simona Kaziliūnienė, Rytis Vilkonis.
Gimnazijos vardu susirinkimo dalyvius sveikino direktoriaus pavaduotoja Violeta Židoniene.
Perskaityti sveikinimai, kuriuos atsiuntė buvę gimnazijos mokiniai Liudas Jonaitis, Kristina Šermuksnytė-Alesiunienė, Joniškiečių draugija „Sidabra“ ir jos prezidentė Giedrė Lastauskienė.
Dainomis ir nuoširdžiu žodžiu renginį sušildė aktorius ir bardas Mindaugas Ancevičius.
Sėkmingo ir darnaus darbo Joniškio „Aušros“ gimnazijos alumnų asociacijai, sveikinimai prezidentui Dariui, valdybai ir revizijos komisijai!