Neformalus švietimas

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis 2022-2023 m. m. 

Val.sk.

Programos pavadinimas

Mokytojas

Vieta, laikas

1 val.

Matematikos labirintuose 1 kl.

 L. Aleknavičienė

 204 kab.

Trečiadienis – 8 pam.

6 val.

Dainavimo studija

B. Jurgaitytė

206 kab.

Pirmadienis – 15.30 - 17.00

Antradienis – 15.30 – 17.00

Trečiadienis – 14.45 – 16.15

1 val.

Spragų likvidavimas 4 kl.

A. Nesavas

211 kab.

Pirmadienis – 8 pam.

2 val.

Atletinis rengimas

Ž. Mačiūnas

Aikštynas

Pirmadienis – 16.15 – 17.00

Penktadienis – 16.15 – 17.00

 

6 val.

Šokiai 1-4 kl.

S. Paulavičienė

Šokių salė 

Pirmadienis – 15.30 – 18.30

Ketvirtadienis – 15.30 – 18.30

3 val.

„Lietuva Europos valstybių kontekste“ Erasmus+

 V. Židonienė

 305 kab.

Pirmadienis – 16.00 – 17.30

Antradienis – 16.00 – 17.30

1 val.

„Įdomioji biologija“ 2 kl.

R. Stankūnienė

301 kab.

Antradienis – 9 pam.

4 val.

Tinklinis 1-4 kl.

E. Poliakienė

Sporto salė

Antradienis – 15.30 – 17.00

Ketvirtadienis – 15.00 – 17.00

1 val.

Jaunieji astronomai 1-2 kl.

G. Poliakas

123 kab.

Ketvirtadienis – 20.00 val.

1 val.

Virtualizavimo technologijos 1-2 kl.                     

K. Motiejuitis

116 kab.

Antradienis – 8 pam.

1 val.

„Mokausi matematikos“ 3-4 kl.

 L. Aleknavičienė

 204 kab.

Penktadienis – 6 pam.

1 val.

Spragų likvidavimas 2 kl.

A. Nesavas

211 kab.

Trečiadienis – 8 pam.

 

2 val.

Krepšinis (berniukams)

Ž. Mačiūnas

Sporto salė

Pirmadienis – 14.45 – 16.15

2 val.

Sveika gyvensena

V. Mingailienė

106 kab.

Trečiadienis – 7-8 pam.

2 val.

„Mes nuo Sidabros krantų“

 K. Martinaitienė

 113 kab.

Ekspedicijos kartą per mėn.

2 val.

Krepšinis (mergaitėms)

E. Poliakienė

Sporto salė

Trečiadienis – 15.30 – 17.00

2 val.

„Meno kaleidoskopas“ 1-3 kl.

K. Judžentytė

109 kab.

Ketvirtadienis – 8-9 pam.

2 val.

Sportiniai žaidimai

 

Ž.Mačiūnas

Sporto aikštynas

Penktadienis – 14.45 – 16.15

1 val.

Jaunimo kompasas

V. Mingailienė

 

311 kab.

Penktadienis – 8 pam.

2 val.

Gerumo mokykla

V. Vitkienė

110 kab.

Penktadienis – 13.55-15.30

1 val.

Gimtojo krašto istorija

L. Ulinienė

206 kab.

 

 

 

Ketvirtadienis – 9 pam.

Gabių vaikų akademijos tvarkaraštis

Val. skaičius

Programos pavadinimas

Mokytojas

Vieta/ laikas

 1 val.

Gabių mokinių uždavinių sprendimas„Fotonas“ FIZIKA

 V. Mačiulienė

 123 kab.

Trečiadienis – 15.30 val.

 

2 val.

 Humanoidų Robotika 1 kl.

K. Motiejuitis

116 kab.

Ketvirtadienis– 8-9 pam.

2 val.

Lietuvių k. ir literatūra 2-3 kl.

V. Šalavėjus

102 kab.

Trečiadienis – 8-9 pam.

2+2 val.

Istorija + geografija

V. Kubilinskaitė

G. Motiejuitė

310 kab. / 103 kab.

Ketvirtadienis – 7-8 pam.

Penktadienis – 6 pam.

2 val.

Matematika 4 kl.

A. Nesavas

211 kab.

Ketvirtadienis – 8-9 pam.

2 val.

Matematika 2 kl.

L. Aleknavičienė

204 kab.

Ketvirtadienis – 8-9 pam.

2 val.

IT programavimas 1-4 kl.

L. Karkliuvienė

202 kab.

Pirmadienis – 7-8 pam.

1 val.

Anglų k.

L. Jankauskienė

203 kab.

Trečiadienis – 8 pam.

 1 val.

Lietuvių kalba ir literatūra

 R. Ambroževičienė

 105 kab.

Ketvirtadienis – 8 pam.

1 val.

Matematika gabiems

 D. Petrošiūtė

 304 kab.

 

1 val.

Chemija

 

L. Martinkienė

125 kab.

Ketvirtadienis – 9 pam.

 

Atnaujinta: 2022-10-04
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.45 - 15.30