Pilietiškumo pamoka laisvės gynėjams atminti „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi!“

Vėlų  šeštadienio vakarą (sausio 9 d.) 20:00 val. Lietuvos laiku 2bg klasės mokiniai dalyvavo  – PILIETIŠKUMO PAMOKOJE, kurią organizavo LT Generalinio Konsulato Los Andžele konsulė Agnė Gurevičienė. Šios pamokos pagrindinis svečias -  Lietuvos kariuomenės kūrėjas savanoris, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas, atsargos majoras Albertas Daugirdas, kuris tragiškų 1991 m. sausio įvykių metu pats, būdamas studentas, rizikavo savo gyvybe ir gynė Lietuvos parlamentą.

Ši pamoka buvo unikali galimybė apie 1991 m. sausio 13-osios įvykius, jų reikšmę bei pilietiškumo svarbą išgirsti iš pirmų lūpų. Nors pamoka buvo organizuota Amerikoje gyvenantiems išeiviams, joje gausiai dalyvavo Lietuvos išeiviai iš Europos šalių ir pačios Lietuvos.