Startavo Erasmus+ mobilumai

Rugsėjo 26 - Spalio 2 dienomis, Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokiniai vykdė Erasmus+ KA229 projekto „ STEAM & Robotic: a new learning approach“ mobilumą Italijoje. Tai buvo pirmoji kelionė, kurioje susipažino su kitais projekto dalyviais iš Kroatijos, Graikijos, Italijos ir Bulgarijos. Mokiniai gyveno tarsi įprastą gyvenimą: gyveno šeimose, kiekvieną dieną vyko į mokyklą. Mokykloje programavo, susipažino su 3D spausdinimo ypatumais, pamatė kaip jis veikia. Taip pat rado naujų programų ir būdų, kurie ateityje padės mokytis  matematikos ir kitų tiksliųjų ir gamtos mokslų. Kiekvieną dieną po pamokų vyko į ekskursijas. Apsilankė Reggio Calabria muziejuje “Museo Nazionale della Magna Greci”, pamatė miestelio katedrą, kadaise stovėjusios pilies griuvėsius. Vyko ir į kitus miestelius kalnuose, ant jūros kranto. Turėjo nemažai laisvo laiko, kurį išnaudojo praleidžiant laiką su draugais iš kitų šalių. Mokiniai negali sulaukti ir kitų panašių kelionių, nes parsivežė daug geros nuotaikos, įspūdžių ir daug istorijų tėvams bei draugams.

Agnė Ainytė