Tarptautinio eTwinning projekto „From my school to your school...“ rezultatai

Šiais mokslo metais grupė 1c klasės mokinių drauge su Ispanijos, Prancūzijos ir Italijos moksleiviais dalyvavo eTwinning projekte „From my school to your school...“. Moksleiviai, norėdami pristatyti savo šalį, kūrė pristatymus apie savo šalies gamtą, istoriją, kultūrą, gimtąjį mietą. Bendradarbiaudami tarptautinėse grupėse moksleiviai turėjo parengti pranešimą apie skirtingas transporto rūšis bei jų poveikį aplinkai. Kiekvienos šalies atstovas turėjo pateikti grupėje sutartą informaciją apie tos rūšies konkrečią transporto priemonę, jos parametrus, grupėje aptarti trūkumus ir privalumus bei pateikti bendrą išvadą. Tarptautinėje grupėje pasitarę gimnazijos moksleiviai sukūrė apklausą, kurios dėka buvo sukurtas skaitmeninis žemėlapis parodantis visų moksleivių gyvenamus atstumus nuo mokyklos, surinkta informacija, kokiomis transporto priemonėmis keliauja, kiek laiko sugaištą kelionėje moksleiviai. Visų veiklų rezultatai pateikti projekto Twinspace aplinkoje.

Nuorodą į skaitninius žemėlapius bei infografikus: https://experience.arcgis.com/experience/1f45d0ae16c54da88cbec245e992c708