Joniškio „Aušros“ gimnazija - Aktyvi mokykla, kurioje išskirtinis dėmesys skiriamas mokyklos bendruomenės fizinio aktyvumo skatinimui ir emocinei sveikatai.

Šių metų sausio 20 dieną, Joniškio „Aušros“ gimnazijos bendruomenės nariai, dalyvavo žiemos žygyje „Trenk Turas 2024“ Palangoje.  Palanga pasitiko pasipuošusi baltu rūbu. Žygį pradėjome prie žvilgsnius traukiančios Palangos bažnyčios, pasigrožėję romantiška kurorto panorama, keliavome paplūdimio link. Ošiantys jūros garsai lydėjo iki Naglio kalno. Tai vieta, kur kadaise pagonys savo dievus garbino, šiandien tarnaujanti kaip apžvalgos aikštelė. Vėliau pasičiužinėdami ėjome miško taku Birutės kalno link ir vėl atgal į pajūrį.

Žygio metu patyrėme išskirtinę jūros, kopų, pušų ir gamtos energiją. Įveikėme 14 km trasą.