Judumo savaitė ,,Aušros“ gimnazijoje

• Paskelbta: 2020-09-30
  • Kategorija: Renginiai

Mūsų gimnazijos bendruomenė prisijungė prie Europos Judumo savaitės renginių, kurie vyko rugsėjo 16-22 dienomis. Merginos žaidė kvadratą, vaikinai- futbolą. Baigiamasis Judumo savaitės renginys – pėsčiųjų žygis ,,Keturios pasaulio šalys“. Klasėms buvo pasiūlyti maršrutai, kurių ilgis nuo 12 iki 15 km, ir jos galėjo žygiuoti pasirinkta kryptimi.

Žaidimai, visą savaitę, vyko po pamokų. Labai smagu, kad aktyviai dalyvavo pirmokai, antrokai ir ketvirtokai. Truputį noro, aktyviai praleisti laisvalaikį, pritrūko trečiokams. Tačiau varžybose nestigo geros nuotaikos, džiaugsmingų emocijų ir noro nugalėti.

Pėsčiųjų žygyje kartu su klasės mokiniais žygiavo auklėtojai ir dalykų mokytojai. Aktyviai ir sveikai praleista Judumo savaitė visiems suteikė gerų emocijų.