Gimnazijos moksleiviai - eTwinning projekto "From my school to your school..." dalyviai

Grupė 1c klasės mokinių vadovaujami IT mokytojo Kęstučio Motiejuičio įsitraukė į tarptautinio projekto "From my school to your school..." veiklas. Projekte be gimnazijos moksleivių dalyvauja Ispanijos, Italijos ir Prancūzijos mokyklų bendraamžiai. Susipažinę su partneriais ir nupiešę draugų avatarus, moksleiviai kuria pristaymus apie savo šalį norėdami supažindinti naujus draugus su Lietuva, jos istorija, kūltūra, tradicijomis. Vėliau planuojama bendradarbiaujant tarptautinėse grupėse domėtis skirtingomis transporto rūšimis, apsvarstyti kuri iš jų būtų ekonomiškiausia, ekologiškiausia ir efektyviausia keliaujant į mokyklą.