Pirmasis merginų konkursas!

• Paskelbė : Kęstutis Motiejuitis
  • Paskelbta: 2024-01-29
  • Kategorija: Pranešimai

Joniškio „Aušros“ gimnazijos šokių kolektyvas „Blyksnis“ dar tik pradeda savo veiklą. Apšilusios gimtosiose Joniškio scenose, merginos nutarė, kad jau atėjo metas išplaukti į platesnius vandenis. Tad sausio 28 d. išskubėjome į Mažeikius, kur vyko tarptautinis įvairių šokių stilių konkursas „Šėlsmas“. Konkurse rungėsi šokių grupės iš visos Lietuvos (Šiaulių, Klaipėdos, Telšių, Gargždų, Raseinių, Tauragės, Vilniaus, Švenčionių, Ignalinos) bei Latvijos ir Estijos. Dalyvius vertino kompetentinga tarptautinė komisija. „Blyksnio“ merginos sušoko šokį „Pavasario lietus“ ir neoklasikinio šokio stiliaus mažų grupių kategorijoje užėmė II-ąją vietą. Džiaugiuosi pavykusiu debiutu ir didžiuojuosi savo mergaitėmis, nugalėjusiomis jaudulį ir scenos baimę. Gal būt jų šokis dar nėra labai techniškas, bet užtat švelnus, lengvas ir nuoširdus. Šaunuolės! Pasibaigus šokėjų pasirodymams, kol komisija skirstė vietas, dar sudalyvavome masiniame flešmobe. Konkurso prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir taurėmis, o kiekvienas šokėjas gavo po saldžią dovanėlę bei nedidukę asmeninę taurę. Renginį organizavo  Mažeikių choreografijos mokykla ir šiuolaikinio šokio studija „Niuansas“, o konkurso siela bei „varikliukas“ -  „Niuanso“ meno vadovė Jelena Legenzovienė. Labai džiaugiamės, kad taip šauniai pavyko sudalyvauti puikiame aukšto meninio lygio renginyje. Merginos ne tik įgijo sceninės patirties, bet ir pamatė daug puikių šokio pasirodymų, pasisėmė idėjų, įkvėpimo ir motyvacijos dar atkakliau tobulinti šokio įgūdžius.