Užbaigta nepradėta šventė...

• Paskelbta: 2020-10-02
  • Kategorija: Renginiai

Ketvirtadienį gimnazijoje buvo įteikti Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštai rajono etapo dalykinių olimpiadų nugalėtojams ir jų mokytojams.

Dešimt mokinių ir dvylika mokytojų 2019-2020 mokslo metais buvo šauniausi.

Gustė Kublickaitė ir Aurimas Ragulis nenugalimi buvo anglų kalbos olimpiadoje (jų mokytoja Raimonda Dantienė). Aurimas Ragulis taip pat buvo pirmas biologijos ir fizikos olimpiadose (mokytojai Valentas Ramonas ir Gintautas Poliakas). Puikias žinias pademonstravo ir Domantas Keturakis (taip pat mokytojo Gintauto Poliako mokinys), laimėjęs pirmą vietą fizikos olimpiadoje. Auksė Norvaišaitė ir Paulius Rimkevičius įrodė esantys geriausi rajono chemijos mokslo žinovai (mokytoja Lina Martinkienė), Toma Jatulytė ir Paulius Rimkevičius buvo nepralenkiami   matematikai  (mokytojai Dina Petrošiūtė ir Arūnas Nesavas). Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojos – Eva Kislauskaitė ir Evelina Kliepčytė (jų mokytoja Ramunė Ambroževičienė). Evos niekas nepralenkė ir biologijos bei istorijos olimpiadose (mokytojos Rūta Stankūnienė ir Vilma Kubilinskaitė). Martyna Buivydaitė užėmė pirmą vietą rusų kalbos ir literatūros olimpiadoje. Martyną moko mokytoja Kristina Martinaitienė. Abiturientė Ugnė Šilinskaitė praėjusiais mokslo metais pirmą vietą laimėjo geografijos olimpiadoje - už pagalbą dėkinga geografijos mokytojai Giedrei Motiejuitei.

Joniškio rajono švietimo centras mokiniams ir mokytojams padovanojo atminimo dovanėles.