Paskaita moksleiviams apie rūkymą, elektronines cigaretes ir kitas psichoaktyvias medžiagas

• Paskelbta: 2022-05-19
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 18 dieną Joniškio „Aušros“ gimnazijoje lankėsi ir informatyvią paskaitą apie rūkymą, elektronines cigaretes ir kitas psichoaktyvias medžiagas, skaitė lektorius Darius Joneikis. Lektorius 1g ir 2g klasių mokiniams itin vaizdžiai demonstravo rūkančio žmogaus plaučius, imitacinę vėžiu sergančio žmogaus burną bei dervų stiklainį, kuris parodė, kiek rūkančio žmogaus plaučiuose kenksmingų medžiagų gali nusėsti per metus. Gimnazistams dar kartą buvo priminta, kad elektroninės cigaretės yra tabako gaminys (draudžiamas nepilnamečiams) ir didžiausias pavojus kyla kai elektroninėse cigaretėse atsiranda naujosios narkotinės medžiagos.

Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis finansuojamas projektas "Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija mokykloje“.