Rajoninis festivalis „Dainuoju Lietuvai“

• Paskelbta: 2021-04-29
  • Kategorija: Renginiai

Po žydru vyturio sparnu 2021 m. balandžio 30 d. „Aušros“ gimnazijoje suskambės tradicija tapęs rajoninis dainų festivalis „Dainuoju Lietuvai“. Prasiskleis stebuklingos gimnazijos alumnių Urtės Kalninytės ir Rasos Trumpulytės sukurtos užsklandos ir pabirs mažų ir didelių, jaunesnių ir vyresnių festivalio dalyvių pasirinktos dainos, plaukiančios iš pačios širdies. Ir visai nesvarbu, kad festivalis virtualus. Juk dainų žodžiais išsakysime savo meilę Tėvynei, Tėviškei, jos praeičiai, istorijai, gimtajai kalbai, žmogui. Ir nušvis dainose visos gamtos spalvos, ir pražys žibuoklės, ir aplankys pievų draugai. O kur dar linksmos dainelės – ir žinomų, ir nežinomų autorių, ir iš tolimosios Kanados atskridusios, ir mūsų Joniškio krašte aptiktos.

Visiems smagaus dainavimo, gražaus klausymo.

„Aušros“ gimnazijos mokytojai Birutė Jurgaitytė ir Kęstutis Motiejuitis