Dalyvaujame projekte „Atgal į mokyklą“

Siekdama formuoti vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, tikinčiais, kad gali daryti pokyčius Europos Sąjungoje, „Aušros“ gimnazija dalyvauja tradiciniame Užsienio reikalų ministerijos projekte „Atgal į mokyklą“.

Į savąją mokyklą vienai dienai sugrįžo Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos Jungtinių Tautų, tarptautinių organizacijų ir žmogaus teisių departamento žmogaus teisių skyriaus atašė Tautvydas Čepulis, „Aušros gimnaziją pabaigęs 2016 m. Jis gimnazistams įdomiai pasakojo apie Europos Sąjungą, Užsienio reikalų ministeriją, karjeros galimybes.

Diplomatas išsamiai atsakė į gimnazistų klausimus, o dešimtokas Markas pasinaudojo galimybe iš pirmų lūpų išgirsti patikimą informaciją apie savo svajonių profesiją.