Mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos ir geografijos pamokoje Joniškio Raudonojoje sinagogoje

Vasario 8 d. 3g klasių mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos  ( mokytoja V. Kubilinskaitė) ir geografijos ( mokytoja G. Motiejuitė) pamokoje Joniškio Raudonojoje sinagogoje. Buvo pristatyta Lietuvos nacionalinio muziejaus paroda „Objektas ir detalė: akmens amžiaus estetikos pasaulis“.
Šioje parodoje pristatyti išskirtiniai objektai, pagaminti iš titnago, akmens, kaulo ir rago, medžio, keramikos, gintaro, jų radimvietės. Žiūrėdami į archeologinį radinį mes ne visada matome subtilias jo detales.  Fotografai užfiksavo išlikusių objektų detales išlabai arti, tad buvo galimybė jas atpažinti akmens amžiaus kūriniuose.  Archeologas G. Slah mokiniams pademonstravo titnago savybes, jo apdirbimo metodus.