STEAM and Robotic: a new lealning approach

Erasmus+ mokyklų partnerysčių projekto tikslas yra tobulinti STEAM įgūdžius, kurie yra laikomi vienais iš svarbiausių mokinių visapusiškame tobulėjime. Šis projektas apima daugelį tarpdalykinių sričių: gamtos mokslus, inžineriją, technologijas, menus ir matematiką. Robotikos kaip įrankio naudojimas padeda mokiniams vystyti tipinius pažinimo įgūdžius, kritinį, loginį bei erdvinį mąstymą, problemų sprendimą naudojant naujausias technologijas bei mokslą. Projekte dalyvauja Bulgarija, Graikija, Kroatija, Italija ir Lietuva. Projekto veiklos vykdomos nuotoliniu būdu. Pagrindinė bendravimo platforma yra eTwinning. Pirmasis darbas buvo susiburti komandas. Šeši mokiniai ir trys mokytojai pradėjome vykdyti pirmąsias veiklas. Buvo paskelbtas projekto logotipo kūrimo konkursas, vėliau mokiniai savo asmenybėms pristatyti kūrė avatarus. Video susitikimų metu vyksta partnerinių mokyklų prisistatymai, komentarai kodėl įdomi robotika, kodėl noriu būti šiame projekte. Mokiniai kuria plakatus, filmukus.