Neformalus švietimas

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis 2021-2022 m. m. 

Laikas

Programos pavadinimas

Mokytojas

Vieta

 

PIRMADIENIS

 

 

15.30-17.00

Dainavimo studija

B. Jurgaitytė

206 kab.

14.45- 15.30

Spragų likvidavimas 4 kl.

A. Nesavas

211 kab.

15.30-17.00

Atletinis rengimas

Ž. Mačiūnas

Aikštynas

14.45-15.30

„Delinga“

S. Jonušienė

Šokių salė 

 

ANTRADIENIS

 

 

15.30-17.00

Dainavimo studija

B. Jurgaitytė

206 kab.

15.30-17.00

Tinklinis

E. Poliakienė

Sporto salė

15.40-16.25

„Delinga“

S. Jonušienė

Šokių salė 

20.00

Jaunieji astronomai

G. Poliakas

123 kab.

15.40-16.25

Humanoidų robotika

L. Karkliuvienė/

K. Motiejuitis

116 kab.

15.40-16.25

Robotika

L. Karkliuvienė/

K. Motiejuitis

116 kab.

 

TREČIADIENIS

 

 

15.30-17.00

Dainavimo studija

B. Jurgaitytė

206 kab.

14.45- 15.30

Spragų likvidavimas 2 kl.

A. Nesavas

211 kab.

15.30-17.00

Krepšinis (berniukams)

Ž. Mačiūnas

Sporto salė

14.45-15.30   (16.25)

„Delinga“

S. Jonušienė

Šokių salė 

14.45-16.25

Sveika gyvensena

V. Mingailienė

106 kab.

 

KETVIRTADIENIS

 

 

16.15-17.45

Tinklinis

E. Poliakienė

Sporto salė

14.45-16.15

Krepšinis (mergaitėms)

E. Poliakienė

Sporto salė

13.55-15.30

„Su daina per gyvenimą“

K. Martinaitienė

113 kab.

14.45- 15.30

Gimtojo krašto istorija

L.Ulinienė

110 kab.

15.40-16.25

3D modeliavimas

K. Motiejuitis

 

116 kab.

 

PENKTADIENIS

 

 

14.30-16.00

Sportiniai žaidimai

 

Ž.Mačiūnas

Sporto aikštynas

14.45– 15.30

Jaunimo kompasas

V. Mingailienė/K. Judžentytė/

I Jakienė

311 kab.

13.55-15.30

Gerumo mokykla

V. Vitkienė

110 kab.

Gabių vaikų akademijos tvarkaraštis 2021-2022 m.m.

Laikas

Programos pavadinimas

Mokytojas

Vieta

 

PIRMADIENIS

 

 

14.45-16.25

Robotika

K. Motiejuitis

116 kab.

 

ANTRADIENIS

 

 

14.45- 15.30

Lietuvių k. ir literatūra

V. Šalavėjus

102 kab.

13.55-14.40

Istorija

V. Kubilinskaitė

310 kab.

14.45- 15.30

Matematika

A. Nesavas

211 kab.

14.45- 15.30

Kūrybiškumo laboratorija

B. Krajinienė

309 kab.

 

TREČIADIENIS

 

 

14.45-15.30

Matematika

L. Aleknavičienė

204 kab.

15.45- 16.30

IT

L. Karkliuvienė

202 kab.

14.45-16.30

Anglų k.

L. Jankauskienė

203 kab.

15.45- 16.30

Fizika

G. Poliakas

123 kab. 

 

KETVIRTADIENIS

 

 

14.45- 15.30

Lietuvių k. ir literatūra

V. Šalavėjus

102 kab.

14.45-15.30

Matematika

L. Aleknavičienė

204 kab.

14.45- 15.30

Kūrybiškumo laboratorija

B. Krajinienė

309 kab.

 

PENKTADIENIS

 

 

14.45-16.15

Chemija

 

L. Martinkienė

125 kab.

14.45– 15.30

Socialiniai mokslai

V. Kubilinskaitė/

G. Motiejuitė

 

103 kab.

11.00-11.45

Geografija

G. Motiejuitė

103 kab.

Atnaujinta: 2021-10-05
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki rudens atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.