2023.02.27 - 2023.03.02 vyko Erasmus+ KA229 projekto TASC (Technologijos - klimato kaitai) mobilumas Graikijoje. Šeši “Aušros” gimnazijos mokiniai su bendraamžiais iš Portugalijos, Italijos ir Turkijos dalyvavo įvairiose pažintinėse veiklose. Mokiniai pristatė pranešimus apie technologijų pritaikymą mažinant klimato kaitą įvairiose šalyse. Aplankė vėjo jėgainių parką Rodopų kalnuose,  Demokrito universitetą, kuriame sužinojo kokiais būdais galima sumažinti klimato kaitą. Be žinių apie klimato kaitos mažinimą, mokiniai taip pat sužinojo naujų dalykų apie Graikiją, jos kultūrą ir istoriją. Mokiniai grįžo iš kelionės su daug naujų įspūdžių ir nepamirštamų prisiminimų.

Fausta Žebrauskaitė