Europos kalbų diena mokykloje

• Paskelbė : Kęstutis Motiejuitis
  • Paskelbta: 2020-10-01
  • Kategorija: Renginiai

Rugsėjo 26-oji, Europos kalbų diena, ypatingai svarbi užsienio kalbų mokytojams. Tą dieną visada kalbama apie kalbų įvairovę, skirtingas Europos ir pasaulio kultūras. Šiemet ją minėjome anksčiau, taigi ketvirtadienio rusų k. ir penktadienio anglų k. pamokos 2g klasių mokiniams tikrai neprailgo. Mokiniai mokėsi žodžių, frazių ir net, pasitelkę programėles, rengė pokalbius įvairių Europos šalių kalbomis. Išsiilgę kelionių, vaikai dėliojo maršrutus po skirtingas šalis, rinko informaciją apie Europos sostines, žymius žmones, lankytinas vietas ir, aišku, kalbas.  O kur dar protmūšiai, kvizai – juose buvo klausimų ir apie lietuvių kalbos vingrybes.

Anglų ir rusų kalbų pamokos tikrai buvo trumpesnės tomis dienomis – net nespėjome išdainuoti dainų įvairiausiomis kalbomis. Dar ir dailės žinias pritaikėme kurdami plakatus, pristatančius Europos šalis. Europos kalbų diena mums visada leidžia pakeliauti pamokų metu.

Mok. L. Jankauskienė