Paskutinis mokyklinis skambutis išlydėjo 87 abiturientų laidą.

Šventiškai nusiteikę, palydėti prasmingų klasių auklėtojų žodžių gimnazistai rinkosi į aktų salę, kur juos sveikino koncerto organizatoriai vienuoliktokai, nostalgiškai apžvelgę visą nueitą mokyklinio gyvenimo kelią. Ne vienam ašarą išspaudė ir į ankstyvą vaikystę sugrąžinęs abiturientų mamyčių siurprizas, nuostabaus valso žingsniu besisukantys vienuoliktokai kartu su mažaisiais Mato Slančiausko progimnazijos šokėjais ir soliste Elzyte. Šypsenas dalino ir žaismingas klasės auklėtojų linkėjimas, šilti direktoriaus pavaduotojos ugdymui Violetos Židonienės žodžiai, širdis virpino gimnazijos smuikininkės bei dainininkai. Koncerto pabaigoje skambantys jautrūs Saulės pagrindinės mokyklos antrokų skambinamų varpelių garsai priminė, kad mokyklinio gyvenimo etapas baigtas. Sėkmės Jums, mūsų išeinantys vaikai!