Gimnazijos moksleiviai - gamtos mokslų konkurso „FizasBioChemis“ nugalėtojai!

Vasario 29 dieną Joniškėlio Petkevičaitės-Bitės gimnazijoje vyko respublikinis gamtos mokslų konkursas „FizasBioChemis“. Šiame konkurse dalyvavo Pasvalio, Pakruojo, Kupiškio, Panevėžio, Skuodo, Joniškio rajonų mokyklų komandos. Mokiniai sprendė biologijos, fizikos ir chemijos užduotis. Konkursas įdomus, nes skatina mokinius teorines žinias taikyti praktiškai, plečia akiratį, skatina bendravimą ir bendradarbiavimą, ugdo mokinių kūrybiškumą, iniciatyvumą. Kol mokiniai atliko užduotis, mokytojams vyko seminaras „Kaip mokyti(s) gamtos mokslų?“. Smagu, kad šiais metais mūsų gimnazijos komandai (Brigita Stankaitytė, Žygimantas Šeškevičius, Nedas Bidlauskas) sekėsi puikiai: 11-12 klasių mokinių grupėje užimta I vieta. Nors kita mūsų gimnazijos komanda (Migelis Puipa, Matas Janulis, Kornelijus Čeponis) prizinės vietos nelaimėjo, vis tiek nenusivylė, nes įgijo naujos patirties. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis. Nuoširdžiai ačiū mūsų gimnazijos fizikos, biologijos ir chemijos mokytojams už mokinių pasiektus rezultatus.