Praėjusiais mokslo metais pradėtas bendradarbiavimas su Lanzerotės (Ispanija) mokykla tęsiasi.

Vasario mėn. penki mokiniai ir dvi mokytojos iš Ispanijos dalyvavo Joniškio “Aušros” gimnazijos veiklose Lietuvoje. Tyrėme ir lyginome Lietuvos ir Lanzerotės kraštovaizdį, miestus. Šį kartą - bioįvairovę. Nuo šių metų spalio mėnesio pradėtas vykdyti eTwinning ir Erasmus+ mobilumo projektas „Biodiversity and industry around us“  Erasmus+ akreditacijos rėmuose.  Šią savaitę penkios mūsų gimnazijos moksleivės ir dvi mokytojos dalyvauja Ispanijos mokyklos organizuojamose veiklose. Pirmadienį moksleiviai ir mokytojos susipažino su Cezar Manrique vidurine mokykla, dalyvavo projekto veiklose. Šiandien tyrinėjome aplinką: augalus erozijos paveiktuose slėniuose, susipažinome su druskos kasybos ypatumais Janubio druskų gavybos kompanijoje. Keliavome po Timanfaja nacionalinį parką. Survey123 programėlėje registruojame salos augaliją ir gyvūniją. Stebime vietinę bioįvairovę.