gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Studijų užsienyje informacijos centras PDF Spausdinti El. paštas

mūsų įstaigos interneto svetainė – www.studinfo.lt (čia galima užsisakyti individualias konsultacijas, rasti mūsų teikiamas paslaugas, kontaktus).

  • kuriame ir akademinį portalą BALTICSTUDENT, kur galima rasti nemažai naujienų, straipsnių įvairiomis temomis. Skyrelyje STUDIJOS galima rasti gana detalius aprašus apie studijų galimybes įvairiose šalyse. Čia sudėta informacija moksleiviams ir jų tėvams gali būti puikus atsiprties taškas renkant informaciją. Portale kalbama ne tik apie studijas užsienyje, bet ir apie Lietuvoje vykstančius procesus.
  • Pati naujausia ir aktualiausia informacija apie renginius, konkursus, galimybes, stipendijas ir pan. skelbiama dviejuose mūsų Facebook puslapiuose: https://www.facebook.com/studijuokuzsienyje ir https://www.facebook.com/pages/EducationUSA-Vilnius/194392167269855?fref=ts (čia skelbiama informacija, susijusi tik su JAV).

 

Naujiena:

Su centro direktore Žaneta Savickiene įrašėme paskaitų ciklą apie bakalauro studijas Europoje. Paskaitas išklausyti galima čia: https://www.keenjar.com/course/298-patarimai-norintiems-studijuoti-uzsienyje/. Apie Keenjar platformą galite paskaityti čia: http://www.lrytas.lt/sroves/sekmes-istorijos/programuoti-nemokanciu-lietuviu-projektas-skinasi-kelia-silicio-slenyje.htm.

Įrašytos ir bet kuriuo metu pasiekiamos paskaitos yra didelis mūsų džiaugsmas, nes ne visada turime galimybę fiziškai nuvažiuoti į už Vilniaus ribų esančias mokyklas. Paprastai tą darome tik tokiu atveju, jei apmokamos mūsų kelionės išlaidos.

Mūsų patarimas: jei turite galimybes ir laiko, surinkite besidominčių moksleivių grupę ir mūsų paskaitas stebėkite kartu (pvz. klasėje dideliame ekrane su multimedija). Paskaitas peržiūrėkite ne per vieną susitikimą, o per kelis. Kiekvienos paskaitos pabaigoje pasikalbėkite su moksleiviais, padiskutuokite, pasiaiškinkite iškilusius klausimus. Įeikite į duotas nuorodas internete. Užsirašykite iškilusius klausimus ir atsiųskite man.

Pastaba: prie paskaitų yra pridėtos kiekvienos paskaitos santraukos ir paskaitoje minėtų internetinių nuorodų sąrašai PDF formatu (PDF failai-  paskaitos ekrano apačioje, reikia spausti “10 File(s)”). Šiuos dokumentus galima atsisiųsti į kompiuterį ir atsispausdinti.

Vyresnių klasių moksleivius raginam pasiklausyti ir kitų Keenjar platformoje talpinamų paskaitų. Dauguma jų anglų kalba.

 

Dar kelios mūsų video paskaitos – čia. Jas taip pat galima stebėti kartu su moksleiviais.

 

Internetiniai seminarai (vebinarai):

Jei matysite, kad paskaitų, esančių Keenjar platformoje Jums negana, galime organizuoti internetinius seminarus. Tuomet galime plačiau kalbėti apie tam tikras temas, arba kalbėti ne bendrai apie Europą, o apie konkrečias šalis, pvz. JK, Vokietija, Olandija, Lenkija ir pan. Pas vilniečius su tokiomis paskaitomis mielai nuvykstame „gyvai“, o ne vilniečiams internetiniai seminarai puiki altenratyva. Be to, internetinius seminarus galite organizuoti ir moksleivių tėvams. Daugiau apie vebinarus – prisegtuke.

 

 

Individualios konsultacijos:

jei išsinagrinėjus bendrąją informaciją reikia mūsų pagalbos – visuomet galima kreiptis ir užsisakyti individualią konsultaciją. Registracijos forma čia. Ne vilniečius konsultuojame telefonu, per SKYPE, informaciją siunčiame el. paštu.

Taip pat labai patariame konsultuotis su mumis pildant stojimo paraiškos formas (tokias kaip UCAS ir pan.). Nes jos kasmet keičiasi, atsiranda naujų niuansų, todėl tėvai ar vyresni draugai ne visada gali tinkamai patarti. Tiems, kurie su mūsų pagalba pildė stojimo paraišką, padedame bendrauti su universitetais, suprasti jų keliamus reikalavimus ir sąlygas bei siunčiamus atsakymus.

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.