gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Rajoninis meninio skaitymo konkursas Juozui Kisieliui atminti PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 12 Vasaris 2016 11:28

                                                                                                       Gerųjų žodžių kryptimi

                                                                                               Praplėsk pasaulį, padaryk jį

                                                                                               Vienu gyvenimu gilesnį.

                                                                                                            Just. Marcinkevičius

           2016 metų gegužės mėnesį sukaks 25- eri, kaip Anapilin išėjo garbus mūsų kraštietis – Lietuvos teatro ir kino aktorius Juozas Kisielius. Jo vardui atminti, kaip ir kasmet,  gimnazijoje rinkosi geriausi mūsų rajono mokyklų  skaitovai - meninio žodžio mylėtojai.

          Gimnazistai Monika Valančiauskaitė ir Kornelijus Kievišas svečius pasveikino daina, Kalbų ir socialinių mokslų ugdymo skyriaus vedėja Violeta Židonienė – padrąsinančiu ir sėkmės linkinčiu žodžiu. Šventės vedėjai Kamilė Laurinaitytė ir Naglis Jokubaitis pasidžiaugė jaunų žmonių, susirinkusių į sielos ir žodžio šventę, gausa.

          Iš aktų salės gilumos skaitytojus stebėjo mėlynos  Juozo Kisieliaus akys, kiekvienas skaitovas jautė jo skvarbų ir šiltą žvilgsnį, linkintį didžiausios sėkmės. Turėjome  retą progą, galimybę įsitikinti, kad mums reikalinga kūryba, meninis žodis, kad, kaip teigia profesorė Viktorija Daujotytė, „Lietuva tebesiklauso poezijos“. Ir ne tik. Šiandien puikiai suprantame, kad informacijos srautas didžiulis, informacinės technologijos vis labiau užkariauja visas gyvenimo sritis, žmogus turi vis mažiau laiko, galimybių pabūti su savimi, savo mintimis, turtinti savo jausmus, dalintis jais su kitais žmonėmis. O meninis žodis, ko gero, ir yra kūrybinė veikla. Juk pasirinkę vieno ar kito autoriaus  kūrinį mes priartėjame ne tik prie kūrėjo, bet kalbame ir apie save. Taigi meninio skaitymo šventė -  tai dalijimosi savo jausmais šventė. Juk skaitymas lyg stebuklingu raktu atveria sielos duris... Taip ir buvo. Liejosi geras, šiltas, išgyventas ir išjaustas žodis iš jaunųjų skaitovų lūpų... Iš širdies į širdį... Praplėsdamas ir turtindamas kiekvieno dvasinį pasaulį, „padarydamas jį vienu gyvenimu gilesnį“.

           Nugalėtojai šį kartą išaiškinti buvo labai greitai. 5-8 klasių grupėje I vietą laimėjo M. Slančiausko progimnazijos šeštokė Andrėja Janeliūnaitė (mokytoja Laima Mitrulevičiūtė), 9-12 kl. grupėje - Joniškio „Aušros“ gimnazijos devintokas Ignas Ancevičius (mokytoja Regina Šimkuvienė) ir Kriukų pagrindinės mokyklos kompozicija „Pažiūrėkite į žmones“ (pagal G. Morkūno ir D. Zelčiūtės kūrybą, mokytoja Ligita Eitkevičienė). Jie visi, mūsų  geriausieji, ir atstovaus Joniškio rajonui kitame etape.

                                                          Vilija Bartašienė

                                                     Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja,

                                                     lietuvių kalbos mokytoja,

                                                     vertinimo komisijos pirmininkė  

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.