gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Diena be automobilio gimnazijoje PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 28 Rugsėjis 2016 10:20

Rugsėjo 23 – oji „Aušros“ gimnazijoje- Diena be automobilio.. Tą dieną stengėmės eiti pėstute, be automobilio ar riaumojančio motociklo. Moksleiviai nuo ankstyvo ryto ruošė sveiką maistą, pristatė autoritetingai komisijai (komisijos nariai: J. Burauskienė, R. Dantienė, J. Pinkienė, N. Diringienė, I. Povilaitienė). Per pirmą pamoką vyko klasių valandėlės, kurių metu klasių auklėtojai mokiniams komentavo gimnazijos evakuacijos planą. Po informatyvių klasių valandėlių vyko mokomosios evakuacinės pratybos- visa gimnazijos bendruomenė pagal duotą planą  praktikavosi, kaip palikti patalpas  įvykus gaisrui. Vėliau išanalizavę veiksmus įvardinome padarytas klaidas, aptarėme  jų sprendimo būdus.

Gimnazijos sporto salėje vyko I – ų klasių tarpklasinės krepšinio varžybos. Komandos, palaikomos sirgalių su plakatais, vėliavėlėmis bei šūksniais,  grūmėsi taškas į tašką. Čia aktyviai pasireiškė klasių auklėtojai: Edita Poliakienė, Dina Petrošiūtė, Gediminas Mikulėnas. Taip „sergančių“ auklėtojų seniai neteko matyti J. Įraudę, griausmingi, emocionalūs ir viską strateguojantys auklėtojai kovojo už savo klasių komandas. Po įnirtingos kovos nugalėtojais tapo 1a klasė. Sveikiname ir džiaugiamės, nes krepšinis – tai antroji mūsų religija.

Tuo pat metu II – okai aktų salėje klausėsi Sveikatos priežiūros specialistės V.Mingailienės paskaitos „Pirmosios pagalbos suteikimas įvykus nelaimei“. Tema ypač aktuali šiuo metu, nes didelė dalis moksleivių važinėja motoroleriais ir motociklais. Na, o III – IV – okai dalyvavo žmogaus saugos mokymuose, kuriuos vedė Joniškio PGT, Šiaulių APGV civilinės saugos, Joniškio PK darbuotojai bei mokytojas Gintautas Poliakas.

Visi žinome apie judėjimo svarbą mūsų sveikatai, tačiau žinoti nepakanka. Reikia taip ir elgtis- judėti, dažniau vaikščioti pėsčiomis! Juk Indonezijoje uždrausta važiuoti automobiliu, jei jame sėdi mažiau nei trys keleiviai. Norėdamas nuvykti į reikiamą vietą, vairuotojas privalo susirasti bent du pakeleivius bei sumokėti jiems už sugaištą laiką... Gal visai neblogai būtų... Na, o  mūsų gimnazijoje... didžioji dalis mokytojų ir mokinių, kurie ratuoti, po vieną važinėja į mokyklą rytais... tik lietuvių kalbos mokytojos sveikai gyvena ir savo kojomis vaikšto kasdien. Šaunuolės... Pasidžiaugę, kad turime sveikai gyvenančių mokytojų, pradėjome ruoštis rudeniniam bėgimui. Po visus  užkaitinusios  mokytojo Ž. Mačiūno kalbos bei gimnazijos merginų pravestos mankštos pajudėjome miesto gatvėmis. Kas bėgo, kas ėjo, kas slinko – visai nesvarbu, kad tik visi kartu ir iki galo...

Renginio pabaigoje – apdovanojimai. Tie, kurie geriausiai žinojo, kas skanu, kas sveika ir ką gebėjo pateikta estetiškai, buvo apdovanoti:  I – ąją vietą užėmė net trys klasės- 2a, 3d ir 4b, antrąją vietą užėmė 1b, o trečiosios vietos nugalėtojais tapo 3c sveiko maisto gamintojai. Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės, kad kiekvienais metais mokinių išradingumas vis didesnis, patiekalai vis įvairesni, maisto serviravimui vis daugiau skiriama dėmesio.

Šventės pabaigoje padėkos žodį  visiems dalyviams tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Mačiulienė. Nuoširdi padėka- renginio vedėjui Mindaugui Činčiui (2a kl.),  kūno kultūros mokytojams Editai Poliakienei ir Žydrūnui Mačiūnui bei  fizikos mokytojui Gintautui Poliakui už pagalbą organizuojant šventę. Net neabejojame – į šventę rinksimės ir kitais metais.

                                                                                     

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Asta Žilinskienė

 

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.