gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Išvyka į Studfestą PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 25 Spalis 2016 07:27

Jau antri metai, kai rudenį Lietuvos moksleivius sukviečia Vilniaus Siemens arenoje vykstantis ,,Studfestas‘‘. Šiemet jis vyko spalio 14 d.

 Iš Joniškio ,,Aušros‘‘ gimnazijos išvyko net 50 mokinių su lydinčiais mokytojais.

 Studfestas – tai konferencija apie studijas ir karjerą, kurioje savo gerąja patirtimi su Lietuvos jaunimu dalinosi net 16 lektorių. Su moksleiviais bendravo ir pranešimus skaitė Rytis Jurkėnas (kalba.lt), Petras Masiulis (Tele2),Gabija Skučaitė (SMK), Marius Kalinauskas (MRU), Linas Idzelis (karys), Saulius Urbonavičius – Samas (ŠMPF), Darius Bagdžiūnas (VU VM), Kristina Mažeikytė (Maxima), Rimvydas Širvinskas – Makalius (VK), Jekaterina Zibireva (VK), Liutauras Degėsys (LEU), Justinas Žilinskas (MRU), Dalius Mackėla (studentas), Daiva Daugvilienė (IT VAM), Mindaugas Papinigis (studfestas), Alfas Ivanauskas (studfestas). Pranešimų pabaigoje vyko muzikinės grupės ,,Radistai‘‘ pasirodymas.

Iš ,,Studfesto‘‘ moksleiviai išsinešė daug atsakymų į iki šiol neatsakytus klausimus ir tai padės jiems sėkmingai pasirinkti studijas.

Ką šiandien reiškia būti sėkmingam? Privalai būti kitoks, o būti kitokiam padeda kūrybiškumas. Kiekviena idėja turi teisę gyventi. Tik tada įmanoma kurti. Talentui reikia kūrybiškumo, bet kūrybiškumui talento – ne. O kūrybiškumas susijęs su netradiciniu mąstymu: jis leidžia generuoti netradicines idėjas, kurios vėliau gali tapti netradiciniu rezultatu.

UKC profesijos patarėja Stasė Stulginskienė

 

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.