gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Joniškio „Aušros“ gimnazistai- ESF akademijos trečio kurso studentai PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 19 Gruodis 2016 10:45

        ESF Akademija – tai projektas, kasmet suburiantis moksleivius iš visos Lietuvos, pakviesdamas juos susipažinti su pačiais įdomiausiais Europos socialinio fondo projektais, klausytis žymių žmonių vedamų nemokamų interaktyvių laidų, dalyvauti įvairiose veiklose.Mūsų gimnazijos mokiniai šiame projekte dalyvauja jau trečius metus.Pirmųjų metų tema buvo-  verslas, antrųjų- karjeros udymas, na, o šįrudenį ESF Akademija, paskelbusi mokslo metų pradžią, Lietuvos moksleivius pakvietė įsijungti į savanorystės veiklas.  Savanorystė – tai ne tik dalinimasis su kitais. Tai – galimybė tobulėti, plėsti akiratį, įsigyti draugų ir patirties, sutikti bendraminčių, didinti savo kompetencijas. Savanoriaujant auga ir tobulėja žmogaus asmenybė, todėl panorome  apie tai sužinoti kur kas daugiau ir išbandyti save šioje srityje.

         Pirmasis pusmetis pralėkė labai greitai. Klausėmės trijų paskaitų, kurias vedė visiems derai žinomas aktorius Giedrius Savickas. Paskaitose savo mintimis apie savanorystę dalijosi įvairūs žmonės: gyvūnų prieglaudos darbuotojai, VŠĮ Savanorių centro Vilniuje atstovai, projekto „Kam to reikia?“ iniciatoriai, studentai, atliekantys profesinę prankiką Lietuvos banke bei teatre , Raudonojo Kryžiaus draugijos darbuotojai bei daininkas Meirūnas ir žurnalistas Andrius Užkalnis. Į paskutiniąją  paskaitą pokalbiui buvo pakviestas VU rektorius A. Žukauskas, kuris kalbėjo apie mokinių, vykdančių savanoriškas veiklas, skatinimą stojant į aukštąsias mokyklas.

          Dar vienas labai svarbus projekto momentas- ESF Akademijos Iniciatyvų žemėlapis. Pirmojo 2016-2017 m.m. semestro Joniškio „Aušros“ gimnazijos žemėlapyje- net 46 savanoriškos  iniciatyvos. Tai geriausias rezultatas iš visų Lietuvos mokyklų, dalyvaujančių projekte. Mes ir dar devynių mokyklų komandos praėjusią savaitę buvome pakviesti į Vilniaus socialinių mokslų kolegijoje vykusį I pusmečio baigiamąjį renginį, kur klausėmės dainininko Jurgio Didžiulio ( grupės „OnCulto“  nario) paskaitos apie jo paties patirtį savanorystės srityje, o kiek vėliau mums koncertavo 2015 m. „X Faktoriaus“ nugalėtoja Monika Pundziūtė ir to paties TV projekto finalininkas Aleksas Augaitis. Na, o galiausiai- padėkos, dovanos ir gardžios vaišės.

            Mūsų komandoje, dalyvavusioje renginyje buvo vienuolika, taip pat socialinė pedagogė Jurgita Bulzgienė ir mokytoja Vilija Bartašienė, kurios ir esame dėkingi už galimybę dalyvauti projekte ir tobulėti. Po didžiųjų metų švenčių ESF Akademijos veiklos tęsis, ko mes ir laukiame su nekantrumu.

2b kl. mokinė Kamilė Stankaitytė,

ESF Akademijos studentė

 

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.