gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Gimnazijoje neįprastai pažymėta Žemės diena PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 29 Kovas 2017 08:07

Gimnazijoje neįprastai pažymėta Žemės diena. Beveik visą savaitę vyko netradicinės pamokos. Pirmosios pamokos metu buvo iškelta Žemės vėliava. Užsienio kalbų, geografijos, menų ir technologijų mokytojai vedė integruotas pamokas. Pagrindinis tikslas,  kurio siekėme per įvairių dalykų pamokas ,  kiekvienam moksleiviui priminti mūsų Žemės problemas. Šios pamokos išskirtinės tuo, kad mokiniai galėjo išbandyti įvairias netradicines veiklas -  kūrė trumpus eiliuotus posmus, pasižadėjimus Žemei, puošė medžius ir kt. Visos veiklos buvo filmuojamos ir fotografuojamos.  Džiugu, kad pirmadienį gimnazija pasipuošė plakatais gamtos  tematika su angliškais ir rusiškais užrašais. Netradicinių pamokų metu mokiniai rinko medžiagą gamtoje, grupėse generavo mintis ir kūrė paveikslus Žemei. Norime pasigirti - darbai buvo eksponuojami per gimnazijos televiziją! Taip pat gimnazistai entuziastingai kūrė kryžiažodžius ir juos grupėse sprendė. Vyko viktorina. Daug diskusijų kilo po filmo „Žemės valanda“ peržiūros. Dauguma pasižadėjo leisti pailsėti Žemei ir išjungti šviesas kartu su visu pasauliu. Geografijos mokytoja vedė geografijos pamoką,  integruotą su anglų kalba,  ir sprendė visuotinio atšilimo mažinimo galimybes.

Visus nudžiugino pirmojo aukšto fojė atsiradusi madų kolekcija. Mokiniai su technologijų mokytoja sukūrė puikių rūbų modelių iš atliekų. Medžiagoms buvo naudojami seni laikraščiai, šiukšlių maišai, plėvelė. Paroda spalvinga ir neįprasta.

Lygiai vidurdienį renginius užbaigė šokis Žemei gimnazijos kieme. Daugiau nei dvidešimt moksleivių šokiu pasveikino pavasarį ir visus susirinkusius. Patikėjome – dabar pavasaris tikrai ateis.

Dėkojame mokytojoms: Raimondai Dantienei, Daivai Vaičiūnienei, Ingridai Jakienei, Vilmai Hussein, Loretai Jankauskienei, Violetai Židonienei (anglų kalba), Kristinai Martinaitienei, Nijolei Diringienei (rusų kalba), Giedrei Motiejuitei (geografija), Kristinai Judžentytei (technologijos), Sigmai Jonušienei (šokis). Be jų entuziazmo, kantraus darbo ir idėjų renginio, ko gero, nebūtų buę.

 

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.