gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Projekto veiklos įsibėgėja PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 03 Balandis 2017 07:07

Nuo šių mokslo metų pradžios Joniškio „Aušros“ gimnazijoje pradėtas vykdyti programos „Erasmus+“ darbuotojų mobilumo projektas „IKT gabių mokinių ugdymui“. Šio projekto tikslas – sukurti bendrą gabių mokinių ugdymo metodiką, paremtą IKT panaudojimo galimybėmis bei šalies ir užsienio ugdymo naujovėmis. Per dvejus projekto vykdymo metus suplanuotos veiklos, kurių metu mokytojai bei gimnazijos administracijos atstovai galės tobulinti savo profesines kompetencijas. Suplanuotos ir bus vykdomos dviejų tipų veiklos: dalyvavimas kvalifikacijos tobulinimo kursuose bei pedagoginio darbo stebėjimas partnerių mokyklose.

Aštuoni įvairių dalykų gimnazijos mokytojai planuoja dalyvauti užsienio šalyse vyksiančiuose kvalifikacijos tobulinimo kursuose. Geografijos ir informacinių technologijų mokytojai gegužės mėnesį ruošiasi dalyvauti mobiliųjų IKT priemonių panaudojimo mokymui aplinkoje kursuose, matematikos mokytojai planuoja tobulinti matematinių kompiuterinių programų panaudojimo mokymo procese įgūdžius, o gimnazijos psichologė vyks į kursus, skirtus tobulinti žinias apie darbą su specialiųjų poreikių vaikus.

Pirmoji šio projekto veikla, vykdyta dar 2016 m. lapkritį, buvo gimnazijos administracijos atstovų dalyvavimas profesinio tobulinimo seminare Graikijoje. Jame dalyviai tobulino savo IKT kompetencijas bei sėmėsi patirties, kaip gali būti panaudojamos skaitmeninės mokymo priemonės ugdymo procese.

Šių metų kovo 19-25 dienomis gimnazijos informacinių technologijų mokytojai Lina Karkliuvienė ir Kęstutis Motiejuitis savo kompetencijas tobulino Birmingeme (Didžioji Britanija) vykusiame seminare „Robotika mokykloje“. Visą savaitę trukusiuose mokymuose 20 mokytojų iš įvairių Europos šalių (Italijos, Graikijos, Ispanijos Latvijos, Vengrijos, Portugalijos, Kroatijos, Vokietijos ir Lietuvos) susipažino su Didžiosios Britanijos patirtimi integruojant Robotikos kursą į ugdymo turinį, lankėsi mokyklose, išklausė Birmingemo universiteto Dr. Jeremy Wyatt paskaitą apie Robotikos mokslo aktualijas bei naujausias tyrimų kryptis. Mokytojai taip pat dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose: gilino elektronikos bei programavimo žinias, konstravo robotus, modeliavo 3D objektus bei susipažino su 3D spausdinimu, pjaustymu lazeriu, kūrė Robotikos dėstymo mokykloje planus bei užsiėmimų scenarijus, dalinosi savo patirtimi bei idėjomis. Grįžome su vizija, kaip IKT gali daugelį mokomųjų dalykų padaryti įdomesniais, rasti bendrų darbo tikslų bendradarbiaujant su moksleiviais pamokose, nes jiems, ko gero, IKT naudojimas jau būtinybė.

Gimnazijos 2016-2020 m. strateginiame plane numatyta įrengti Robotikos bei 3D spausdinimo laboratoriją. Tai įgalins tiek mokytojus, tiek moksleivius atlikti kuo įvairesnių praktinių darbų, prisiliesti prie kūrybinės veiklos, o gal joje net rasti save.

Šis informacinių technologijų mokytojų kvalifikacijos tobulinimasis – pirmas žingsnis diegiant naujoves gimnazijoje. Žinoma, kitas žingsnis – įrangos įsigijimas – jau gimnazijos finansinės galimybės. Belieka tikėtis, kad moksleiviai, besidomintys Robotika, konstravimu, modeliavimu, dar nesibaigus šiam Erasmus+ projektui, turės galimybę gimnazijoje užsiimti jiems patinkančia veikla.

IT mokytojai Lina Karkliuvienė ir Kęstutis Motiejuitis

Joniškio „Aušros“ gimnazija

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.