gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Aušros pamokos gimnazijoje PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 10 Gegužė 2017 07:30

Saulėtą gegužės 5 dienos rytą „Aušros“ gimnazijos mokiniai rinkosi į neįprastą - Aušros - pamoką. Ji buvo skirta šviesaus atminimo humanitarinių mokslų daktarės Aušros Kaikarytės paminėjimui. Jaukioje ir šiltoje aplinkoje, skambant fleitų garsams ir poezijos posmams, prisiminimais apie buvusią mūsų gimnazijos mokinę dalijosi lietuvių kalbos mokytojos Birutė Krajinienė, Regina Šimkuvienė bei visad laukiama viešnia – žurnalo „Gimtoji kalba“ vyriausioji redaktorė – Rita Urnėžiūtė.  Rita pasakojo, kad nė kiek neabejojusi, jog Aušrytės ( taip A.Kaikarytę vadino mokyklos ir studijų draugai, bendradarbiai) nuotrauka papuoš gimnazijos Garbės galeriją, bet po 30 – 40 metų... Deja, gyvenimas nenuspėjamas ir kartais nutinka visai kitaip, nei tikiesi... Visiems įdomu buvo klausytis  apie ypatingą merginą iš Joniškio, kuri savo užsispyrimu, be galo dideliu kruopštumu pasiekė  mokslo aukštumų. Švelni, atidi, visada maloniai besišypsanti... Štai tokia Aušrytė liko kurso draugų ir bendradarbių atmintyje. Buvusi A.Kaikarytės lietuvių kalbos mokytoja B. Krajinienė ypač jautriai atsiliepė apie savo mokinę. Aušros klasėje mokėsi vien merginos. Pasak mokytojos, viena už kitą geresnės, šaunesnės. Jau tada mokytoja pastebėjo A.Kaikarytės nepaprastus kūrybinius sugebėjimus. Mes turėjome išskirtinę galimybę paklausyti jaudinančių Aušrytės rašinių ištraukų, šmaikščių ir nuoširdžių pasakojimų apie mokyklos gyvenimą , taip pat Aušros užrašytų senų žmonių pasakojimų.  Dėkojame mokytojai, išsaugojusiai talentingo žmogaus darbus. Lietuvių kalbos mokytoja R. Šimkuvienė priminė, kaip svarbu tęsti tradicijas, supažindinti  jaunąją kartą, besimokančią mūsų gimnazijoje, kad žinotų ir didžiuotųsi  tais žmonėmis, kuriems augti padėjo ir mūsų gimnazijos mokytojai. Smagu, kad žmonės pirmuosius  žingsnius žengę  mūsų mokykloje,  garsino Joniškio kraštą.  Manome, kad tokios pamokos, kaip ši ar panašūs renginiai, yra būtini. Gerbiama viešnia R. Urnėžiūtė įteikė ir padėkos raštus raštingiausiems gimnazijos moksleiviams. Jie buvo atrinkti per Lietuvių kalbos savaitės renginius. Džiaugiamės ir sveikiname gimnazijos raštingiausiuosius. Tikimės, kad graži tradicija prisiminti buvusius garsius gimnazijos žmones dar ilgai gyvuos.

Lietuvių kalbos mokytoja

Aušra Balčiūnienė

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.