gototopgototop
Kūrybiškumas, darbas, sėkmė – tobulo mokytojo kasdienybė
Pirmadienis, 24 Vasaris 2020

Skaityti toliau...
Mokyklinė geografijos olimpiada
Trečiadienis, 12 Vasaris 2020

Skaityti toliau...
Vasario mėn. renginių planas
Trečiadienis, 05 Vasaris 2020

Skaityti toliau...
Mokyklos šimtmečio istorija keliauja po Lietuvą
Penktadienis, 31 Sausis 2020

Skaityti toliau...
J. Kisieliaus meninio skaitymo konkursas (mokyklos etapas)
Trečiadienis, 29 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (rajono etapas)
Trečiadienis, 29 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Istorijos konferencija „Nepriklausomybė: kelias, darbai, žmonės, šventės“ PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 25 Gegužė 2017 10:55

Gegužės 12 dieną mūsų gimnazijoje vyko istorijos mokytojos Vilmos Kubilinskaitės suorganizuota konferencija, skirta artėjančiam atkurtos Lietuvos šimtmečiui. Konferencijos pradžią ir pabaigą lydėjo direktoriaus pavaduotojos ugdymui Violetos Židonienės sveikinimas konferencijos dalyviams ir svečiams,  muzikinis sveikinimas, kurį paruošė mokytoja Birutė Jurgaitytė ir pora mūsų gimnazijos mokinių. Po muzikinio sveikinimo Šiaulių universiteto docentas,  daktaras Jonas Sireika skaitė plenarinį pranešimą „Valstybingumo atkūrimo reikšmė lietuvių tautai“. Po docento savo parengtus pranešimus pristatė į konferenciją susirinkę mokiniai ir mokytojai. Konferencijoje dalyvo mokiniai iš mūsų gimnazijos, Žagarės gimnazijos, Pakruojo raj. Žeimelio gimnazijos, Joniškio ŽŪM, Gataučių Marcės Katiliūtės mokyklos, „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniai .  Pranešimai aprėpė įvairias temas: nuo asmenų ir vietų, svarbių artėjančiam nepriklausomybės šimtmečiui,  Lietuvos gyvenimo okupacijos metais iki švenčių kaitos nuo tarpukario iki šių dienų. Didelis dėmesys buvo skirtas lokaliai istorijai: Žagarės, Gataučių, Pakruojo raj. lankytinoms vietoms ir žymiems žmonėms, partizaniniam pasipriešinimui, nepriklausomybės siekių įamžinimui Joniškio viešose erdvėse. Iš viso buvo pristatyta 18 pranešimų.  

Konferencijos dalyvis 3 BG kl. Mokinys Mindaugas Kasiulis

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.