gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Joniškio „Aušros“ gimnazija – geriausia Lietuvos „eTwinning“ mokykla 2017 PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 04 Rugsėjis 2017 13:03

Prieš 12 metų startavusi Euporos Komisijos „eTwinning“ iniciatyva šiuo metu savo bendruomenėje apjungia apie pusę milijono mokytojų iš daugiau nei 180 000 mokyklų bei darželių Europos šalyse. Šios bendruomenės nariai yra ir keletas Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokytojų, į „eTwinning“ veiklą įsitraukę prieš daugiau nei dešimt metų. „eTwinning“ platforma buvo sukurta tam, kad mokytojai bei kiti mokyklos bendruomenės nariai bendrautų, bendradarbiautų, kūrtų projektus bei dalintųsi. Per visus dvylika veiklos metų Europos šalių mokytojai įvykdė daugiau nei 61 tūkstantį įvairių projektų.

Trylika Joniškio „Aušros“ gimnazijos 1a klasės mokinių ir mokytojas Kęstutis Motiejuitis kartu su Italijos, Vokietijos bei Gvadelupės (Prancūzijos užjūrio teritorija) moksleiviais ir mokytojais 2016-2017 m.m. vykdė tarptautinį „eTwinning“ projektą „Scents around the world“ („Kvapai aplink pasaulį“). Šio projekto idėja kilo Poitiers mieste, Prancūzijoje, „eTwinning“ profesinės raidos seminare vykusiame 2016 m, kuriame su projekto partnerių mokyklų mokytojais ir susitiko Joniškio „Aušros“ gimnazijos IT mokytojas Kęstutis Motiejuitis. Prieš metus Prancūzijoje gimusi idėja virto puikiu projektu, kurio veiklos buvo vykdomos 2017 m. pavasarį. Visos šio projekto veiklos siejosi su kvapais. Moksleiviai rinko informaciją apie kvapiuosius, prieskoninius ar parfumerijoje naudojamus augalus, kartu su mokytoju kūrė jų žemėlapio istoriją, atliko eksperimentą, dalyvavo tarptautiniame protmūšyje. Vykdyti projekto veiklas padėjo gimnazijos mokytojai: I.Jakienė (anglų k.), G.Motiejuitė (geografija), L.Martinkienė (chemija), R.Stankūnienė (biologija). Projekto pabaigoje kartu su partneriais buvo sukurtas galutinis produktas – elektroninis žurnalas „Scents around the world“, kurį galima pavartyti internete: http://joom.ag/4mmW

Iš viso Lietuvoje 2016-2017 m.m. buvo įvykdyta 212 įvairių tarptautinių ir nacionalinių projektų. Kiekvienais metais Nacionalinė agentūra peržiūri vykdytus projektus ir suteikia jiems Nacionalinį eTwinning Kokybės ženklelį. Šiais metais tokiais ženkleliais buvo apdovanoti 158 projektai. „Scents around the world“ projektas – vienas iš jų. Šie ženkleliai sėkmingai projektą vykdžiusiems mokytojams yra įteikiami Nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų bei mokymų metų rengiamoje ceremonijoje. Šių metų apdovanojimai bei mokymai „Inkliuzinis ugdymas – mokykla visiems“ vyko rugpjūčio 23-25 d. Vilniuje, Crowne Plaza viešbutyje. Apdovanojimu metu Joniškio „Aušros“ gimnazija už šį projektą išrinkta „Geriausia Lietuvos „eTwinning“ mokykla 2017“ 15 - 19 metų moksleivių grupėje, o projekte dalyvavę moksleiviai turės galimybę dalyvauti „eTwinning“ stovykloje Trakuose rugsėjo mėn. Taip pat šių apdovanojimų metų mokytojas Kęstutis Motiejuitis išrinktas tarp septynių Lietuvos mokytojų dalyvausiančių baigiamojoje „eTwinning“ konferencijoje Maltoje spalio mėn.

Šio projekto sėkmė tik patvirtina, kad Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokytojai bei moksleiviai – puikūs įvairių nacionalinių ir tarptautinių projektų vykdytojai ir šis projektas tikrai ne paskutinis. Artėja nauji mokslo metai – artėja ir nauji projektai. Šiais mokslo metais gimnazija pradės vykdyti dar du naujus tarptautinius Erasmus+ projektus, kurių veiklose ir mobilumuose galės dalyvauti ir moksleiviai.

Kęstutis Motiejuitis

Joniškio „Aušros“ gimnazijos IT mokytojas

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.