gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Apsilankymas slaugos namuose PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 15 Gruodis 2017 09:14

Adventas – tai laikotarpis iki švenčių, kurio metu norisi padaryti bent vieną gerą darbą.

Mūsų gimnazijos 1a klasės mokiniai kartu su auklėtoja K. Martinaitiene ir tikybos mokytoja V.Vitkiene nusprendė aplankyti slaugos namuose gyvenančius senyvus žmones. Norėdami juos pradžiuginti ir pasveikinti su artėjančiomis šventėmis, mokiniai kelias pamokas gamino šventinius atvirukus, juose rašė gražius palinkėjimus.

Gruodžio 13 dieną, iš anksto susitarus su slaugos namų darbuotojais, klasės mokiniai su mokytojomis po pamokų nuėjo į slaugos namus. Mokinius ir mokytojas darbuotojai priėmė su šypsena ir palydėjo prie palatų, kuriose gyvena senyvi žmonės. Mokiniai, pasakę keletą palinkėjimų bei gražių žodžių, teikė slaugos namų gyventojams atvirukus. Gyventojai džiaugėsi, kad juos pasveikino mokiniai. Didžiausias apdovanojimas mokiniams buvo nuoširdi senelių šypsena klausantis palinkėjimų.Visiems patiko tokia akcija, todėl mokiniai nusprendė, kad reikėtų rengti kuo daugiau tokių gerumo akcijų.

Visi mokiniai ir mokytojos dėkoja klasės mokinės mamai V.Tuminienei už suorganizuotą apsilankymą slaugos namuose.

1a klasės mokinė

Ieva Vaineikytė

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.