Konkursas – akcija „Sveikatos fiesta 2019“

Atidarytas atnaujintas gimnazijos stadionas

Tradicinis Kalėdinis krepšinio turnyras PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 02 Sausis 2018 12:52

„Aušros“ gimnazijoje gruodžio 28d. vyko tradicinis Kalėdinis krepšinio 3x3 turnyras. Nuo pat ryto jaunieji krepšininkai rinkosi į sporto salę, ne tik vaikinai , bet ir merginos. Šis turnyras ypatingas tuo, kad komandoje privalo žaisti ir mergina. Į mūsų kvietimą šiais metais atsiliepė tik Gasčiūnų pagrindinės mokyklos komanda , kitos komandos- mūsų gimnazijos sportininkai.

Varžybos vyko dviejų amžių grupėse: 9-10 klasių ir 11-12 klasių. Jaunesniųjų grupėje varžėsi trys komandos, o vyresniųjų -keturios. Komandų nebuvo daug, bet kovos vyko atkaklios, įdomios ir nuožmios.

9-10 klasių grupėje nugalėjo ,,Aušros“ gimnazijos komanda ,,Neapsikrovę“. Jos sudėtyje žaidė: Inesa Sargiūnaitė, Saulius Povilaitis, ir Gedas Jankevičius. Antri liko Gasčiūnų jaunieji krepšininkai, o treti ,,Makaronų ’’ komanda.

11-12 klasių grupėje iki pat finalinių kovų nebuvo aiškūs lyderiai. Mažajame finale susitiko ,,Pocių“ ir ,,Ką žinau“ komandos, pergalę laimėjo ,,Pocių“ komanda rezultatu 20-17. Didžiajame finale susikovė komandos ,,Beleka“ ir ,,Ugnis ir ledas“. Kovai neužteko pagrindinio laiko, nes baigėsi taikiai 14-14, tad teko kiekvienam žaidėjui mesti baudas ir čia sėkmė lydėjo komandą ,,Ugnis ir ledas“. Nugalėtojais tapo: Ugnė Aleknavičiūtė , Eimantas Valiukas ir Kęstutis Girdžiūnas.

Komandos nugalėtojos apdovanotos taurėmis, o prizininkai diplomais .Krepšininkams padėkota už norą sportuoti, aktyviai ir prasmingai praleista laiką. Turnyrą organizavo kūno kultūros mokytojai Ž. Mačiūnas ir E. Poliakienė