gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Tradicinis Kalėdinis krepšinio turnyras PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 02 Sausis 2018 12:52

„Aušros“ gimnazijoje gruodžio 28d. vyko tradicinis Kalėdinis krepšinio 3x3 turnyras. Nuo pat ryto jaunieji krepšininkai rinkosi į sporto salę, ne tik vaikinai , bet ir merginos. Šis turnyras ypatingas tuo, kad komandoje privalo žaisti ir mergina. Į mūsų kvietimą šiais metais atsiliepė tik Gasčiūnų pagrindinės mokyklos komanda , kitos komandos- mūsų gimnazijos sportininkai.

Varžybos vyko dviejų amžių grupėse: 9-10 klasių ir 11-12 klasių. Jaunesniųjų grupėje varžėsi trys komandos, o vyresniųjų -keturios. Komandų nebuvo daug, bet kovos vyko atkaklios, įdomios ir nuožmios.

9-10 klasių grupėje nugalėjo ,,Aušros“ gimnazijos komanda ,,Neapsikrovę“. Jos sudėtyje žaidė: Inesa Sargiūnaitė, Saulius Povilaitis, ir Gedas Jankevičius. Antri liko Gasčiūnų jaunieji krepšininkai, o treti ,,Makaronų ’’ komanda.

11-12 klasių grupėje iki pat finalinių kovų nebuvo aiškūs lyderiai. Mažajame finale susitiko ,,Pocių“ ir ,,Ką žinau“ komandos, pergalę laimėjo ,,Pocių“ komanda rezultatu 20-17. Didžiajame finale susikovė komandos ,,Beleka“ ir ,,Ugnis ir ledas“. Kovai neužteko pagrindinio laiko, nes baigėsi taikiai 14-14, tad teko kiekvienam žaidėjui mesti baudas ir čia sėkmė lydėjo komandą ,,Ugnis ir ledas“. Nugalėtojais tapo: Ugnė Aleknavičiūtė , Eimantas Valiukas ir Kęstutis Girdžiūnas.

Komandos nugalėtojos apdovanotos taurėmis, o prizininkai diplomais .Krepšininkams padėkota už norą sportuoti, aktyviai ir prasmingai praleista laiką. Turnyrą organizavo kūno kultūros mokytojai Ž. Mačiūnas ir E. Poliakienė

Kūno kultūros mokytoja E.Poliakienė

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.