gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Atkurtai Lietuvos valstybei 100 PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 19 Vasaris 2018 09:35

Šiemet Lietuva mini valstybės atkūrimo šimtmetį.Vasario 16d. yra svarbi šventė mums visiems,nes būtent 1918 m. Lietuvos Tarybos signatarai pasirašė Lietuvos nepriklausomybės aktą.

Pasitikdami garbingą jubiliejų tautiečiai organizavo šventinius renginius, iniciavo įvairias akcijas, telkė Lietuvoje ir už jos ribų gyvenančius mūsų šalies piliečius. Joniškio „Aušros“ gimnazija taip pat valstybės šventę pasitiko gausybe gražių renginių ir akcijų. Mokyklos fojė pasirodė stendas su 100 gražiausių , mokinių nuomone, lietuviškų žodžių – varpas, tauta, ąžuolas, vienybė, tėvynė...Meno puoselėtojai surengė dailės darbų , skirtų šalies šimtmečiui paminėti , parodą. Gimnazija pražydo geltona, žalia ir raudona spalvomis. “Aušros“ radijas kasdien transliavo puikias lietuviškas dainas.

Vasario 12 d. sulaukėme garbaus svečio – Seimo nario, profesoriaus, istoriko Arūno Gumuliausko. Politikas įteikė gimnazijai Lietuvos istorinę vėliavą, kuri atsirado 14 a. pabaigoje.1410 m. Žalgirio mūšyje šią vėliavą nešė lietuvių pulkai, o 1918 m.vasario 16 d. ji buvo vienintelė Lietuvos vėliava. Moksleiviai susidomėję klausėsi istorijos paskaitos apie sudėtingą mūsų valstybės kelią į laisvę. Skambant valstybės himnui gimnazijos prezidentė Ieva Sinkevičiūtė iškilmingai iškėlė šią vėliavą šalia plevėsuojančios trispalvės. Vasario 13 d. vyko sporto akcija „100 pritūpimų valstybės šimtmečiui“.Kovingai nusiteikę mokiniai ir mokytojai padarė 100 pritūpimų, pademonstruodami savo fizinę ištvermę. Savaitės renginius vainikavo gimnazijos moksleivių šventinis koncertas.“Kas mus , lietuvius, ragino skanduoti laisvę? – skambėjo žodžiai scenoje. – Kas padėjo mums išlikti klaidžiuose istorijos vingiuose?“ Šie retoriniai klausimai privertė visus susimąstyti.Sugiedoję tautišką giesmę pasinėrėme į laiško Tėvynei skaitymą.Nuo šiandien aktualių problemų mintimis persikėlėme į šalies praeitį,džiugias ir skaudžias jos gyvavimo akimirkas .Štai linksmi jaunimo kapelos garsai nuskraidino į senovinio Lietuvos kaimo vakaronę, o Monikos Valančiauskaitės atliekama liaudies daina atmintyje atgaivino pagonių laikų tradicijas. Svajingai nuteikė akordeonistų trio,o Rojaus Petriko melancholiška daina apie „mėlynas vosilkas“ priminė skaudžią mūsų protėvių praeitį. Eurikos Masytės daina „Laisvė“, atliekama Gabijos Laurinavičiūtės, sugrąžino į 1991 m. sausio 13 d.įvykius.Trankūs ir linksmi , ramūs ir lėti šokiai nepaliko nė vieno abejingo.Visa gimnazijos bendruomenė darniai traukė Gyčio Paškevičiaus dainą „Mano kraštas“. Tik būdami vieningi, susitelkę, mes galime daug nuveikti. Juk jei „neliks duonos su druska – liks Lietuva“ – sakė moralinį autoritetą užsitarnavęs daugelio lietuvių akyse poetas Justinas Marcinkevičius.

Tardamas padėkos žodį, gimnazijos direktorius Vidmantas Sutnikas pasidžiaugė talentingais skaitovais, dainininkais, šokėjais ir išreiškė viltį, kad gimnazijos mokiniai nesikraus lagaminų, bet kurs ir dirbs tėvynės naudai.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Aušra Balčiūnienė

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.