gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Atestatų įteikimo šventė PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 19 Liepa 2018 10:31

Liepa. Viduvasaris. Dienos, atrodo, verčiasi kūliais, gindamos viena kitą. Net nesitiki, kad vos vakar sprogę pumpurai šiandien jau išskleidė ne tik žiedus, bet ir virto vaisiais – raudonšoniais obuoliais, krauju trykštančiomis trešnėmis ar vyšniomis. Taip ne tik gamtoje. Ką tik buvę pirmokai, prieš ketverius metus nedrąsiai pravėrę „Aušros“ gimnazijos duris, liepos 14-ą rinkosi į Joniškio Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią atsiimti svarbiausio gyvenime dokumento – brandos atestato. Iškilmingą brandos atestatų teikimo šventę pradėjo „Aušros“ gimnazijos direktorius Vidmantas Sutnikas. Sveikindamas 82–osios laidos abiturientus jis akcentavo, kad išlydime ypatingą – Lietuvos šimtmečio ženklu pažymėtą laidą. 108 abiturientams bus įteikti šiuo šimtmečio ženklu pažymėti brandos atestatai. Gal todėl ir direktoriaus sveikinimas , linkėjimai įpareigojantys: pasklidę po pasaulį, nepadarykite gėdos savo gimnazijai – mūsų Alma Mater, kaip ją vadiname. Nenuvilkite savo tėvų, mokytojų, artimųjų. Statykite savyje KATEDRĄ – nesvarbu, didelę ar mažą, bet savo. Po rimto įpareigojimo, visiems susirinkusiems sugiedojus „Tautišką giesmę“, jaunatviško ryžto, galimybių užkariauti pasaulį linkėjo Joniškio rajono savivaldybės vicemerė Vaida Aleknavičienė. Ji kvietė moksleivius nepamiršti gimtojo Joniškio, grįžti į tą žemę, iš kurios esame kilę, o savo įgytomis žiniomis prisidėti prie gimtinės klestėjimo. Niekada ir niekur, anot vicemerės, žmogus nesijaučia toks savas ir reikalingas, kaip čia. Sveikinimų estafetę perėmusi rajono tarybos narė, LRS nario Arūno Gumuliausko patarėja Rimantė Misiūnienė linkėjo abiturientams drąsos ir ryžto siekti savo svajonių ir padėkomis už pasiektus puikius rezultatus, gimnazijos vardo garsinimą apdovanojo Gabiją Vičaitę (4c kl.), Mindaugą Matijūną (4d kl.), Robertą Stankaitytę (4a kl.), Urtę Oniūnaitę (4e kl.) bei Mindaugą Kasiulį (4b kl.). Prie sveikinimų gražiai derėjo buvusių auklėtinių – Rūtos Gaškauskaitės (80-oji laida) ir jai gitara pritarusio Roko Jonaičio (81-oji laida) daina. Ačiū sugrįžusiems!

Dainų šią popietę girdėjome ir daugiau – sveikino esami gimnazijos moksleiviai. Su pavydu žiūrėdami į išeinančius, turbūt galvojo, kad turi į ką lygiuotis – juk net šeši mokiniai šiais mokslo metais anglų kalbos egzaminą išlaikė 100-tukui. Tai Martynas Dabriška, Aurimas Jurgelis, Urtė Kalninytė, Mindaugas Kasiulis, Mindaugas Matijūnas ir Gabija Vičaitė. Ši abiturientė šimtuką gavo ir iš geografijos. Didžiuojamės ir spaudžiame dešinę. Tą patį darome sveikindami ir visus kitus, apdovanotus už pačias įvairiausias veiklas – sportinius pasiekimus, meninio žodžio, muzikos ir šokio puoselėjimą...

Jau keleri metai mūsų mokykloje teikiamos vardinės gimnazijos direktoriaus, „Aušros“ gimnazijos premijos, renkamas šauniausias gimnazistas. Smagu informuoti, kad šįmet „Aušros“ gimnazijos premija skirta 4c klasės abiturientei Gabijai Vičaitei, gimnazijos direktoriaus premijos –Mindaugui Kasiuliui (4b) ir Monikai Valančiauskaitei (4c).Moksleiviams dėkota už aktyvią visuomeninę veiklą, pilietinę poziciją, gimnazijos vardo garsinimą rajone, respublikoje, už tai, kad žodžiai „Tiesa, dora, teisingumas“ jiems nebuvo tik žodžiai, o virto darbais. Premijas įteikė direktorius V. Sutnikas. Plojimais pasitikta šauniausios gimnazistės vardą iškovojusi Akvilė Gelžinytė (4e kl.) . Atsiėmusi apdovanojimą Akvilė sušnibždėjo: „Nesitikėjau...“ Ir slapta nubraukė išdavikę ašarą.

Ašarą slapta braukė ir savo auklėtinius išlydinčios jų auklėtojos – Kristina Judžentytė, Ramunė Ambroževičienė, Loreta Jankauskienė, Daiva Vaičiūnienė, Vilma Kubilinskaitė. Kiekviena iš jų auklėtiniams turėjo už ką padėkoti, kuo pasidžiaugti. Čia tilpo ir kartu dviračiais numinti kilometrai, ir laiku ištartas paguodos žodis, ir buvimas kartu tiek džiugią, tiek sunkią valandą. Auklėtoja Kristina tikino savuosius, kad viskas gyvenime įmanoma, tereikia tik labai norėti ir siekti geriausio. Mokytoja, auklėtoja Ramunė prisipažino drauge su savo auklėtiniais augusi, nemažai iš jų išmokusi, esanti tikra, kad išlydi brandžius žmones, asmenybes. Loreta Jankauskienė dėkojo savo auklėtiniams už upės slėnyje pastatytą palapinę, kalėdinę eglutę, sporto taurių kolekciją... Už vėją paskutinio skambučio rytą. Ji sakė, kad visi maži dalykai yra itin svarbūs. Ir tai turbūt priminta mums visiems, ne tik auklėtiniams. 4 d klasės auklėtoja Daiva Vaičiūnienė linkėjo savo auklėtiniams plačiai išskleisti sparnus ir skristi, kad įsitikintų galį daugiau nei įsivaizduoja galintys. „Mielieji, šaunieji, gerieji“, - kreipėsi į savuosius auklėtoja Vilma Kubilinskaitė. Ji pasidalino išmintimi, kad duoti – geriau nei gauti. Linkėjo susikurti laimingą, įdomų gyvenimą ir sakyti ne „viso gero, bet iki pasimatymo“, kad tuo, kas pasiekta, pasidalintų. Norisi tikėti, kad auklėtojų linkėjimai išsipildys – kas sakė, kad gyvenime ne viskas įmanoma?.. Kviesdamos auklėtinius atsiimti brandos atestatų, kuriuos įteikė gimnazijos direktorius, auklėtojos rado už ką padėkoti, dėl ko pasveikinti kiekvieną, gal todėl atrodė, kad išlydime „pačią pačiausią“ laidą.

Neliko neįvertintas sunkus, bet nuoširdus ir atsakingas klasės auklėtojų darbas. Už atsakingumą, kūrybiškumą, kantrybę, suteiktą galimybę moksleiviams augti ir kartais suklysti gimnazijos administracija padėkojo kiekvienai. Netrukus tą patį padarė ir jų auklėtiniai. Įtikino, kad gerumas, kai juo daliniesi, išauga keleriopai.

Šventės pabaigoje kalbėjusi tėvų atstovė Lina Valiukienė pasidžiaugė, kad bendromis tėvelių ir mokytojų pastangomis į gyvenimą palydimi puikūs žmonės. Nors nuo šiandien jie savarankiški, galintys eiti savo keliu, tėvams, be abejo, jie visą laiką liks vaikai. Kaip padėką už bendravimą ir bendradarbiavimą gimnazijai padovanoti penki ąžuoliukai ir atminimo ženklas. Neabejoju, auginsime, saugosime, kad po kelerių ar keliasdešimt metų sugrįžę mokyklon auklėtiniai galėtų stabtelt ąžuolų pavėsyje ir tai, kas mokykloje išgyventa, prisiminti.

Suskambo gimnazijos daina. Atrodė, kad dar niekad taip nuoširdžiai ji neskambėjo. Iš visos širdies. Patikėjau – suskris kaip paukščiai, sugrįš. Ir sulapos gerumo medis.

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.