gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Iš moksleivių mobilumo Slovakijoje sugrįžus PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 09 Balandis 2019 11:39

Šių metų kovo 25-29 d. vyko Erasmus+ projekto „Conservation of food“ antrasis trumpalaikis mokinių mainų mobilumo susitikimas. Į šį projekto susitikimą Demandicėje (Slovakija) vyko keturios gimnazijos moksleivės: Gintarė Maižiūtė, Augustė Valytė, Simona Valytė (1a klasė), Neda Vadakojytė (2a klasė). Moksleives lydėjo anglų kalbos mokytoja Loreta Jankauskienė bei IT mokytojas Kęstutis Motiejuitis. Į Slovakijos mokyklą suvažiavo dvylika moksleivių iš Vokietijos, Gvadelupės (Prancūzijos užjūrio teritorija Karibų jūros regione) bei Lietuvos. Visi atvykę moksleiviai turėjo galimybę gyventi slovakų moksleivių šeimose, susipažinti su slovakų kultūriniais, mitybos, gyvenimo būdo aspektais, lavinti angų kalbos įgūdžius.

Tris dienas susitikimo dalyviai praleido Demandicės mokykloje, eksperimentavo fermentuodami pieną (gamino varškę), raugdami kopūstus, pažindami vaistines žoles. Kiekvienos šalies moksleiviai pristatė atliktus namuose maisto konservavimo eksperimentus, vaistines arbatas bei plakatus apie atliktus eksperimentus. Moksleiviai bei mokytojai lankėsi Levicės pieno fabrike, kuriame susipažino su pramoniniu pieno fermentavimo procesu, pieno produktų gamyba, taip pat galėjo jų paskanauti.

Smagi buvo šeimininkų suorganizuota dviejų dienų kelionė į Aukštuosius Tatrus. Kopėme į kalnus, lipdėme senį besmegenį, vaikščiojome Bachledka medžių lajų taku Tatrų kalnuose. Susitikimo paskutinę dieną moksleiviai kūrė filmukus, pristatymus apie savaitę Slovakijoje, o vakarę vyko smagus atsisveikinimo vakarėlis su šokiais ir dainomis.

Visą medžiagą apie savaitės veiklas galite rasti eTwinning projekto Twinspace puslapyje: https://twinspace.etwinning.net/71637/home

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.