gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Diskusijos su moksleiviais apie sąžiningą elgesį mokykloje PDF Spausdinti El. paštas

Mūsų gimnazija jau trečius metus yra prisijungusi prie neformalaus „Sąžiningumo mokyklų tinklo“. Šio tinklo tikslas – suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo vertybes kasdieniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais.

Viena šio tinklo veiklų – rengti diskusijas su moksleiviais apie sąžiningą elgesį mokykloje, skaidrumą ir atskaitingumą, dėl šios priežasties 2019 m. lapkričio 20 dieną dviem antrokų klasėms pilietiškumo pagrindų pamoka buvo kitokia. Diskusijas moderavo Ieva Kimontaitė, Iniciatyvų koordinatorė iš "Transparency International" Lietuvos skyriaus ir jos kolegė savanorė Agne Bareikaite. Merginos taip pat į gimnaziją atvežė Sąžiningumo deklaraciją GERA MADA.

Pilietškumo pagrindų mokytoja

Violeta Židonienė

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.