gototopgototop
Gruodžio mėn. renginių planas
Antradienis, 03 Gruodis 2019

Skaityti toliau...
Edukacija „Kalėdaičių kepimas“
Antradienis, 03 Gruodis 2019

Skaityti toliau...
Integruotos pamokos „Aušros “ gimnazijoje
Antradienis, 03 Gruodis 2019

Skaityti toliau...
Diskusijos su moksleiviais apie sąžiningą elgesį mokykloje
Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2019

Skaityti toliau...
Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena
Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2019

Skaityti toliau...
„Šviesos šventė“
Trečiadienis, 06 Lapkritis 2019

Skaityti toliau...
Karjeros paslaugos gimnazijoje PDF Spausdinti El. paštas

1.Ugdymas karjerai.

2.Karjeros informavimas.

3.Karjeros konsultavimas.

4.Karjeros veiklinimas.

5.Karjeros stebėsena.

Vykdydama mokinių ugdymą karjerai gimnazija įgyvendina švietimo ir mokslo minis-tro tvirtinamą ugdymui karjerai skirtą programą.

Gebėjimas asmeniui savarankiškai orientuotis nuolat kintančiame šiuolaikiniame darbo pasaulyje, daryti tinkamus karjeros pasirinkimus ir juos sėkmingai realizuoti – nelengva užduotis, reikalaujanti sistemingo karjeros kompetencijų ugdymo. Asmuo turi mokytis:pažinti save (savo interesus, vertybes, gabumus, asmenines savybes, kompetencijas), įsivertinti savo stipriąsias bei tobulintinas puses, tyrinėti karjeros galimybes, nuolat atnaujinti darbui reikalingas žinias bei gebėjimus, atrasti naujas galimybes karjeros plėtotei.

Karjeros valdymui reikalingas kompetencijas būtina pradėti formuoti jau bendrojo ugdymo mokykloje.Mokiniai turi mokėti priimti sprendimus dėl tolimesnių studijų ar darbo po mokyklos baigimo, jie turi pakankamai gerai pažinti save, darbo bei mokymosi pasaulį, žinoti savo tolimesnio gyvenimo bei karjeros planus.

Todėl siekiant sėkmingai vykdyti mokinių karjerą labai yra svarbi karjeros kompetencijų samprata.Dar viena svarbi sritis – pačios ugdymo karjerai veiklos plėtojimas ir įtvirtinimas mokykloje.

Ugdymo karjerai programos tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties, profesijos ir darbinės veiklos pasirinkimui, perėjimui iš mokymo aplinkos į darbinę aplinką, tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi visą gyvenimą.

Bendrojo ugdymo mokykloje per visus dalykus integruotai ugdomos bendrosios kompetencijos (mokėjimo mokytis, komunikavimo, pažinimo, socialinė, iniciatyvumo ir kūrybiškumo, asmeninė), reikalingos ir būsimai karjerai.

Ugdymo karjerai paslaugas mūsų gimnazijoje teikia UKC profesijos patarėja ir UKC garbo grupė. Norime, kad ugdymo karjerai paslaugos derėtų su švietimo naujovėmis, kad būtų sukurta lanksti asmeniui svar-bi ugdymo karjerai paslaugų sistema, skirta žinioms, gebėjimams, įgūdžiams ir nuostatoms lavinti, leidžianti asmeniui savarankiškai ir atsakingai apsispręsti, prisitaikyti greitai kintančioje visuomenėje ir darbo rinkoje bei tapti visaverčiu jos piliečiu.

 

UKC profesijos patarėja,

ugdymo karjerai koordinatorė

Stasė Stulginskienė

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.