gototopgototop
Mokinių aprangos reglamentas
Ketvirtadienis, 29 Rugpjūtis 2019

Skaityti toliau...
Rugsėjo mėn. veiklų planas
Ketvirtadienis, 29 Rugpjūtis 2019

Skaityti toliau...
Vilniaus universitetas šiemet skiria net 100 studijuoti skatinančių stipendijų.
Pirmadienis, 08 Liepa 2019

Skaityti toliau...
Pozityvus lavinimas – laiminga mokykla Skaitykite daugiau: http://www.svietimonaujienos.lt/pozityvus-lavinimas-laiminga-mokykla/
Pirmadienis, 08 Liepa 2019

Skaityti toliau...
Netradicinė literatūros pamoka – knygos sutiktuvės
Pirmadienis, 08 Liepa 2019

Skaityti toliau...
Literatūriniai Anykščiai
Pirmadienis, 17 Birželis 2019

Skaityti toliau...
Kviečiame studijuoti Švedijoje PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 10 Birželis 2013 12:40

Joniškio rajono savivaldybė, bendradarbiaudama su Vimerbiu (Švedija), toliau tęsia tradiciją ir suteikia galimybę jauniesiems rajono gyventojams vienerius mokslo metus nemokamai studijuoti Vimerbio (Švedija) aukštojoje liaudies mokykloje (Folkhőgskola). Studentui iš Joniškio yra rezervuojama vieta, o mokykla finansuoja visas studijų ir pragyvenimo išlaidas.

Reikalavimai studentui: jis turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų Joniškio rajono gyventojas, kuris domisi Švedija, jos kultūra, tradicijomis, gyvenimu. Privalumas – švedų kalbos žinios ir ankstesnės universitetinės švedų kalbos studijos. Studentas turi būti pasirengęs atstovauti Joniškiui ir pristatyti savo šalį mokyklai ar kitoms įstaigoms.

 

Joniškietis, norintis studijuoti Vimerbio aukštojoje mokykloje, turi parengti motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą lietuvių ir anglų kalbomis bei pateikti juos Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriui (Livonijos g. 4, 413 kab.) iki šių metų birželio 21 d.

 

Pretendentą vertins ir atrinks Vimerbio savivaldybės atstovai. Preliminari pokalbio anglų kalba su pretendentais data yra numatoma liepos 5 dieną. Apie tikslų pokalbio laiką bus pranešta dokumentus pateikusiems kandidatams.

 

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrių, tel. (8 426) 61 209, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus informacija

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.