gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Kviečiame studijuoti Švedijoje PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 10 Birželis 2013 12:40

Joniškio rajono savivaldybė, bendradarbiaudama su Vimerbiu (Švedija), toliau tęsia tradiciją ir suteikia galimybę jauniesiems rajono gyventojams vienerius mokslo metus nemokamai studijuoti Vimerbio (Švedija) aukštojoje liaudies mokykloje (Folkhőgskola). Studentui iš Joniškio yra rezervuojama vieta, o mokykla finansuoja visas studijų ir pragyvenimo išlaidas.

Reikalavimai studentui: jis turi būti ne jaunesnis kaip 18 metų Joniškio rajono gyventojas, kuris domisi Švedija, jos kultūra, tradicijomis, gyvenimu. Privalumas – švedų kalbos žinios ir ankstesnės universitetinės švedų kalbos studijos. Studentas turi būti pasirengęs atstovauti Joniškiui ir pristatyti savo šalį mokyklai ar kitoms įstaigoms.

 

Joniškietis, norintis studijuoti Vimerbio aukštojoje mokykloje, turi parengti motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą lietuvių ir anglų kalbomis bei pateikti juos Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriui (Livonijos g. 4, 413 kab.) iki šių metų birželio 21 d.

 

Pretendentą vertins ir atrinks Vimerbio savivaldybės atstovai. Preliminari pokalbio anglų kalba su pretendentais data yra numatoma liepos 5 dieną. Apie tikslų pokalbio laiką bus pranešta dokumentus pateikusiems kandidatams.

 

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrių, tel. (8 426) 61 209, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Kultūros ir viešųjų ryšių skyriaus informacija

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.