gototopgototop
Integruota geografijos – istorijos orientacinė pamoka „Žinomas – nežinomas Joniškis“
Penktadienis, 15 Birželis 2018

Skaityti toliau...
Joniškio „Aušros“ gimnazija laukia mokinių
Pirmadienis, 11 Birželis 2018

Dar yra 4 laisvos vietos devintose klasėse,

5 laisvos vietos dešimtose klasėse ir

7 laisvos vietos vienuoliktose klasėse.
Skaityti toliau...

Moksleivių bei lietuvių kalbos mokytojų edukacinė išvyka į literatūrinį Kauną
Ketvirtadienis, 07 Birželis 2018

Skaityti toliau...
LR švietimo ir mokslo ministrė J.Petrauskienė lankėsi Joniškio „Aušros“ gimnazijoje,
Ketvirtadienis, 07 Birželis 2018

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn. planas
Pirmadienis, 04 Birželis 2018

Skaityti toliau...
Popietė su Šekspyru
Penktadienis, 01 Birželis 2018

Skaityti toliau...
2 g. klasių sąrašai 2016-2017 m.m. PDF Spausdinti El. paštas

2016-2017 m. m.

2 a   klasė

 

Auklėtoja  V. Hussein

 

Eil.  Nr.

Pavardė, vardas

1

Anilionis Faustas

2

Balnytė Gabija

3

Bulytė Aiva

4

Butaitė Monika

5

Butaitė Austėja

6

Butkutė Erika

7

Činčys Mindaugas

8

Gaškus Ignas

9

Jokubaitis Naglis

10

Kaltanaitė Andra

11

Kazlauskaitė Brigita

12

Laurinaitytė Kamilė

13

Lukys Domantas

14

Monkūnaitė Eglė

15

Matuzevičius Juras

16

Norušaitis Martynas

17

Padoras Romanas

18

Paliukas Virmantas

19

Pocius Armandas

20

Ribakovas Ignas

21

Rimdžius Arnoldas

22

Šlekonis Arnas

23

Užkuraitis Emilis

24

Užkuraitė Augustė

25

Višniauskaitė Milda

26

Zavelis Ivas

 

 

                                           

2016-2017 m. m.

2 b   klasė

 

Auklėtoja  I. Jakienė

 

Eil.

Nr.

Pavardė, vardas

 
 
 

1

Balčiūnas Arnas

 

2

Bėčiūtė Inesa

 

3

Dabrikas Džiugas

 

4

Dagytė Erika

 

5

Danilevičiūtė Agnė

 

6

Danilevičiūtė Erika

 

7

Dilkas Audrius

 

8

Dovidaitis Edvinas Viktoras

 

9

Grigaliūtė Gustė

 

10

Jonušas Laurynas

 

11

Kondrašovaitė Evelina

 

12

Lisovaitė Vanesa

 

13

Marijauskas Mantas

 

14

Martinaitytė Rugilė

 

15

Nechaj Gabija

 

16

Pauga Rokas

 

17

Petraitis Tadas

 

189

Rupšytė Deimantė

 

19

Sinkevičiūtė Ieva

 

20

Stagytė Danielė

 

21

Stankaitytė Kamilė

 

22

Tamošaitytė Monika

 

23

Valančius Martynas

 

 

 

 

2016-2017 m. m.

2c   klasė

 

Auklėtoja  B. Jurgaitytė

 

Eil.

Nr.

Pavardė, vardas

 
 
 

1

Ancevičius Ignas

 

2

Brazauskaitė Benita

 

3

Doraitė Erika

 

4

Jasiūnas Gustas

 

5

Jonkus Gintautas

 

6

Karskytė Rūta

 

7

Kazimieraitytė Gabrielė

 

8

Kazimieraitytė Armantė

 

9

Kazlaitė Ugnė

 

10

Kleinauskas Ričardas

 

11

Knyvaitė Goda

 

12

Mameniškytė Vygailė

 

13

Martinaitytė Kamilė

 

14

Motiejaitis Erikas

 

15

Narvidas Eligijus

 

16

Parfionovas Tadas

 

17

Rudis Matas

 

18

Skirvainytė Gabrielė

 

19

Virbičianskaitė Saulė

 

20

Zaleckytė Rugilė

 

21

Zubytė Evelina

 

22

Žukauskaitė Aistė

 

 

 

 

 

2016-2017 m. m.

2 d   klasė

 

Auklėtoja  B. Krajinienė

 

Eil.

Nr.

Pavardė, vardas

 
 
 

1

Bendauskaitė Gabrielė

 

2

Bitaitis Kornelijus

 

3

Brazauskas Eligijus

 

4

Darulytė Brigita

 

5

Jaraminaitė Vaiva

 

6

Jasaitytė Žiedūnė

 

7

Kairytė Emilija

 

8

Kalvaitis Mantas

 

9

Kavaliauskas Benas

 

10

Kočnevaitė Rugilė

 

11

Krištopaitis Kazys

 

12

Kulbokaitė Ema

 

13

Malūkas Domantas

 

14

Petraitis Venantas

 

15

Rimša Karolis

 

16

Rudnickas Benas

 

17

Šešplaukytė Ugnė

 

18

Urbonavičiūtė Diana

 

19

Urbonavičiūtė Žavinta

 

20

Vaičiulytė Simona

 

21

Vasiliauskaitė Vesta

 

22

Vasiliauskas Martynas

 

23

Visockaitė Deimantė

 

24

Žilinskas Matas

 

 

 

 

 

2016-2017 m. m.

2e   klasė

 

Auklėtoja E. Gasėnienė

 

Eil.

Nr.

Pavardė, vardas

1

Adomaitis Edvinas

2

Baikštytė Ina

3

Balčiūnaitė Deimantė

4

Girdžiūnas Kęstutis

5

Jucys Edvinas

6

Juozaitytė Gabija

7

Juškevičiūtė Grita

8

Kelpšaitė Kęsmina

9

Kuzminskas Arminas

10

Mikulskis Domantas

11

Mitkevičius Erlandas

12

Motuzas Mantas

13

Pakalnis Mantas

14

Paulavičius Benas

15

Paulavičius Ignas

16

Rauckytė Greta

17

Skiriūtė Viktorija

18

Skripkutė Eglė

19

Stenianskis Ugnius

20

Šilaitė Modesta

21

Vaičiulis Arnas

22

Zevertas Rūtenis

23

Žalnierius Rokas

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2018 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.