gototopgototop
VGTU ir vėl kviečia moksleivius į temines paskaitas Jaunojo inžinieriaus mokykloje (JIM)!
Pirmadienis, 19 Lapkritis 2018

Skaityti toliau...
Tolerancijos diena
Pirmadienis, 19 Lapkritis 2018

Skaityti toliau...
Galimybė 18-likmečiams – keliauk po Europą NEMOKAMAI!
Penktadienis, 16 Lapkritis 2018

Skaityti toliau...
Susitikimas su kalba.lt koordinatore Neida Nekraše
Antradienis, 13 Lapkritis 2018

Skaityti toliau...
Pyragų diena
Penktadienis, 09 Lapkritis 2018

Skaityti toliau...
VDU kviečia moksleivius į renginį „Matuokis profesiją 2018“
Trečiadienis, 07 Lapkritis 2018

Skaityti toliau...
3 ir 4 g. klasių sąrašai 2016-2017 m.m. PDF Spausdinti El. paštas
2018-2019 m. m. 3 a klasė Auklėtoja E. Poliakienė Eil. Nr. Pavardė, vardas 1 Adomaitytė Gabija 2 Bubelis Dominykas 3 Bungaitė Ugnė 4 Burbaitė Vesta 5 Dalgė Tomas 6 Darulytė Kamilija 7 Juškevičius Faustas 8 Kasiulytė Rasa 9 Kaveckaitė Gabrielė 10 Kvašys Arnas 11 Lacytė Kamilė 12 Lacytė Martyna 13 Leimontaitė Greta 14 Maižius Modestas 15 Metlovaitė Emilija 16 Paliulis Gvidas 17 Povilaitis Nojus 18 Pučkutė Gintarė 19 Rundomanskaitė Paulė 20 Sargiūnaitė Inesa 21 Skirius Benas 22 Spiriūtė Evelina 23 Stonis Benas 24 Svirplytė Simona 25 Šeferis Aronas 26 Šlerpas Artūras 27 Valytė Milda 28 Vorobjovas Vilas 29 Zamaraitė Enida 30 Zubauskaitė Kotryna 2018-2019 m. m. 3 b klasė Auklėtojas G. Mikulėnas Eil.Nr. Pavardė, vardas 1 Aleknavičiūtė Ugnė 2 Augulytė Milda 3 Bytautas Rokas 4 Burkus Gustas 5 Čerbauskaitė Iveta 6 Dilkas Edvinas 7 Galkutė Emilija 8 Jakas Naglis 9 Karžinauskaitė Gabrielė 10 Katiliavas Paulius 11 Kazlaitė Miglė 12 Kliepčytė Evelina 13 Kulyčius Arentas 14 Labanauskaitė Nerija 15 Marijauskas Andrius 16 Paulavičiūtė Salomėja 17 Petrauskaitė Urtė 18 Pilipuitytė Austėja 19 Pocius Rokas 20 Radžvilas Tadas 21 Skablauskaitė Jogailė 22 Stankūnaitė Rimantė 23 Strockis Benas Aleksas 24 Stulgis Valentinas 25 Švilpaitė Kamilė Valentina 26 Vilimas Eimantas 27 Žiogaitė Sofija 2018-2019 m. m. 3c klasė Auklėtoja D. Petrošiūtė Eil.Nr. Pavardė, vardas 1 Bajalytė Greta 2 Čepulytė Laima 3 Dambrauskaitė Fausta 4 Drukteinis Vilius 5 Galkus Vismantas 6 Griniūtė Deimantė 7 Yanushas Antanas 8 Jankūnaitė Karolina 9 Kaškelis Edgaras 10 Katinaitė Ieva 11 Klimaitė Gustė 12 Kuprytė Deimantė 13 Kuryševa Agnė 14 Lukšaitė Irūna 15 Petrukna Lukas 16 Ponelytė Karolina 17 Praniulytė Deimantė 18 Ramašauskaitė Živilė 19 Rimdžiūtė Kamilė 20 Rimeikaitė Gabrielė 21 Rudnickas Ugnius 22 Serpauskas Nedas 23 Skromanas Nedas 24 Skrudupytė Gabija 25 Stankevičius Aivaras 26 Stasaitis Rokas 27 Staškus Aurelijus 28 Šidlauskas Aivaras 29 Švanaitė Gabija 30 Taraškutė Austėja 2018-2019 m. m. 4 a klasė Auklėtoja V. Hussein Eil. Nr. Pavardė, vardas 1 Anilionis Faustas 2 Balčiūnas Kristijonas 3 Balnytė Gabija 4 Bulytė Aiva 5 Butaitė Monika 6 Butaitė Austėja 7 Butkutė Erika 8 Činčys Mindaugas 9 Gaškus Ignas 10 Jokubaitis Naglis 11 Kaltanaitė Andra 12 Kazlauskaitė Brigita 13 Laurinaitytė Kamilė 14 Lukys Domantas 15 Monkūnaitė Eglė 16 Matuzevičius Juras 17 Norušaitis Martynas 18 Padoras Romanas 19 Paliukas Virmantas 20 Pocius Armandas 21 Ribakovas Ignas 22 Rimdžius Arnoldas 23 Šlekonis Arnas 24 Užkuraitė Augustė 25 Višniauskaitė Milda 26 Zavelis Ivas 2018-2019 m. m. 4b klasė Auklėtoja I. Jakienė Eil.Nr. Pavardė, vardas 1 Baikštytė Ina 2 Balčiūnas Arnas 3 Bėčiūtė Inesa 4 Dabrikas Džiugas 5 Dagytė Erika 6 Danilevičiūtė Agnė 7 Danilevičiūtė Erika 8 Dilkas Audrius 9 Dovidaitis Edvinas Viktoras 10 Girdžiūnas Kęstutis 11 Grigaliūtė Gustė 12 Jakobsevičiūtė Arida 13 Jonušas Laurynas 14 Kondrašovaitė Evelina 15 Kuzminskas Arminas 16 Lisovaitė Vanesa 17 Marijauskas Mantas 18 Martinaitytė Rugilė 19 Nechaj Gabija 20 Pauga Rokas 21 Rupšytė Deimantė 22 Sinkevičiūtė Ieva 23 Stagytė Danielė 24 Stankaitytė Kamilė 25 Šliavas Gvidas 26 Tamošaitytė Monika 27 Valančius Martynas 28 Žalnierius Rokas 2018-2019 m. m. 4c klasė Auklėtoja B. Jurgaitytė Eil.Nr. Pavardė, vardas 1 Adomaitis Edvinas 2 Ancevičius Ignas 3 Brazauskaitė Benita 4 Doraitė Erika 5 Jasiūnas Gustas 6 Jonkus Gintautas 7 Juozaitytė Gabija 8 Juškevičiūtė Grita 9 Juškevičiūtė Kamilė 10 Karskytė Rūta 11 Kazimieraitytė Gabrielė 12 Kazimieraitytė Armantė 13 Kazlaitė Ugnė 14 Kleinauskas Ričardas 15 Knyvaitė Goda 16 Mameniškytė Vygailė 17 Martinaitytė Kamilė 18 Motiejaitis Erikas 19 Narvidas Eligijus 20 Paulavičius Benas 21 Paulavičius Ignas 22 Parfionovas Tadas 23 Rudis Matas 24 Skirvainytė Gabrielė 25 Virbičianskaitė Saulė 26 Zaleckytė Rugilė 27 Zubytė Evelina 28 Žukauskaitė Aistė 2018-2019 m. m. 4 d klasė Auklėtoja D. Vaičiūnienė Eil.Nr. Pavardė, vardas 1 Bašytė Auksė 2 Bitaitis Kornelijus 3 Jaraminaitė Vaiva 4 Kairytė Emilija 5 Kalvaitis Mantas 6 Kauneckas Lukas 7 Kočnevaitė Rugilė 8 Krištopaitis Kazys 9 Malūkas Domantas 10 Mikulskis Domantas 11 Mitkevičius Erlandas 12 Motuzas Mantas 13 Pakalnis Mantas 14 Pakalnytė Karolina 15 Petraitis Venantas 16 Rauckytė Greta 17 Rimša Karolis 18 Rudnickas Benas 19 Skiriūtė Viktorija 20 Šešplaukytė Ugnė 21 Vaičiulis Arnas 22 Vaičiulytė Simona 23 Vasiliauskaitė Vesta 24 Vasiliauskas Martynas 25 Zevertas Rūtenis 26 Žilinskas Matas
 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2018 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.