gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Paminėta mokytojų diena gimnazijoje PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 10 Spalis 2013 12:41

....mano pradinių klasių mokytoja buvo ir yra  pati pati pati pačiausia -ups: ...dėl mokytojos Margaritos tai visu 100 proc. pritariu - labai puiki moteriška --gaila, kad niekas neberagaus jos mokslų...... .......man tai pati pačiausia mokytoja buvo  Giedrė.. Kodėl nepasirinkau geografijos? Nesuprantu savęs...Dabar dai yra chemikė....labai gera mokytoja yra rusų kalbos mokytoja, ne mokytoja, o draugas, kai apsilankom kartais pas ją, tai  ir nuoširdžiai pasikalbam, ir padainuojam rusiškai...kas šiandien bedainuoja rusiškai?  O mes dainuojai...geri gimnazijos mokytojai, kiti net  super - geografijos, fizinio, istorijos, lietuvių.....o seselė kokia superinė.......matematikas- nerealus žmogus.......mirsiu,  nepamirsiu jo matiekos konsultacijos primine tokius dalykus, kurių tikrai per egzą prireikė

Mokytojų dienos proga skaitėme savo ir buvusių mokinių mintis apie Mokytojus, išdalinome jau dvyliktą kartą Mokytojams  nominacijas. O jų šiemet įsteigėme dešimt ( pabraukti ir paryškinti nominuotieji):
1. METŲ FRAZĖ: GINTAUTAS POLIAKAS: „ŠA...“, KRISTINA MARTINAITIENĖ: „POLNAJA TYŠINA“, ARŪNAS NESAVAS: „JŪSŲ KONTROLINIS BAISESNIS UŽ PJŪKLĄ. 3“, VALENTAS RAMONAS: „ŠTAI“. 

2. METŲ KIRVUKAS: VALĖ DANIELIENĖ, VITALIJA MAČIULIENĖ, JANINA DAUPARIENĖ, SIGMA JONUŠIENĖ.

3.METŲ MŪZA: JURGITA BURAUSKIENĖ, KRISTINA JUDŽENTYTĖ, BIRUTĖ JURGAITYTĖ. 

4.METŲ SLAPUKAS- NEMATOMASIS: PRANAS PETRAITIS, KĘSTUTIS MOTIEJUITIS, VLADA ANCEVIČIENĖ.

5.METŲ LINKSMUOLĖ (-IS): EDITA POLIAKIENĖ, IRENA POVILAITIENĖ, KRISTINA MARTINAITIENĖ, ARŪNAS NESAVAS.

6.METŲ MOKYTOJŲ ŠEIMA: RIMA IR PRANAS PETRAIČIAI, EDITA IR GINTAUTAS POLIAKAI, GIEDRĖ IR KĘSTUTIS MOTIEJUIČIAI, NIJOLĖ IR VALENTAS RAMONAI– nominuotos visos Mokytojų šeimos.

7.METŲ ARBATOS GURMANAI: ARŪNAS NESAVAS IR BIRUTĖ JURGAITYTĖ, KRISTINA MARTINAITIENĖ IR VIRGINIJA VITKIENĖ, REGINA ŠIMKUVIENĖ IR EUGENIJA GASĖNIENĖ.

8.METŲ KOFEMANAS: VALENTAS RAMONAS, BIRUTĖ KRAJINIENĖ, VIDMANTAS SUTNIKAS.

9.METŲ SIELOS GANYTOJAS: VILMA MINGAILIENĖ, VIRGINIJA VITKIENĖ, ILONA BUTAUTIENĖ.

10. NOMINACIJA „DU VIENAME“: VIOLETA ŽIDONIENĖ IR VITALIJA MAČIULIENĖ, VIRGINIJA VITKIENĖ IR KRISTINA MARTINAITIENĖ, LINA KARKLIUVIENĖ IR GEDIMINAS MOKULĖNAS, NIJOLĖ DIRINGIENĖ IR LINA ULINIENĖ, BIRUTĖ KRAJINIENĖ IR EIGENIJA GASĖNIENĖ.

Baigdami sveikinome mokytojus, linkėjome saulėto rudens, gražios profesinės šventės, abiturientai dėkojo už galimybę tą dieną  pabūti mokytojų vietoje ir vesti pamokas..... O mokiniams pasiūlėme ,,pakartoti“ psichologų atliktą tyrimą ir kiekvieną Mokytoją  klasėje pasitikti su šypsena veiduose (ne tik per Mokytojų dieną ) Galbūt tada  mūsų gimnazijoje šypsena padės nutiesti dar gražesnį bendravimo tiltą tarp mokinių ir mokytojų.

Šypsokimės vieni kitiems kasdien...

Seniūnų taryba

 


 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.