gototopgototop
Rusiškos dainos festivalis „Su daina per gyvenimą“
Trečiadienis, 15 Gegužė 2019

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 03 Gegužė 2019

Skaityti toliau...
Mūsų gimnazijos atstovai respublikiniame lietuviškos dainos festivalyje - konkurse „Mūsų dienos 2019”
Penktadienis, 03 Gegužė 2019

Skaityti toliau...
1cg klasės mokiniai aplankė Joniškio l/d “Saulutė”
Antradienis, 30 Balandis 2019

Skaityti toliau...
Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?
Ketvirtadienis, 18 Balandis 2019

Skaityti toliau...
„Vėl visi kaip paukščiai suskridome čia...“
Pirmadienis, 15 Balandis 2019

Skaityti toliau...
Projekto vizitas PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 16 Lapkritis 2013 13:21

Neseniai  Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokinės A.Grigaliūnaitė, V. Rudytė ir S. Pukinskytė lydimos  mokytojų:  V. Židonienės, K. Judžentytės  ir V. Sutniko  svečiavosi Lenkijoje „Healthy life for a healthy world“ projekto susitikime.

Lenkijoje svečiavosi ir kiti projekto dalyviai iš partnerinių mokyklų vengrai, italai, olandai ir suomiai. Mūsų komanda atvyko  anksčiau už visus kitus dalyvius. Taigi pirmąją dieną apžiūrėjome netoliese esantį Gorilico miestelį. Antrąją dieną buvo surengtas susitikimas mokykloje, jame mėgavomės mokinių koncertu, kuriame lenkai šoko savo nacionalinį šokį „Polonezą“ , taip pat vaidino Krokuvos miesto vardo istoriją – riteris, vardu Krakas, išgelbėjo miesto žmones nužudydamas drakoną.  Vėliau mokiniai pristatinėjo savo projektus, po jų keliavome į vieną seniausių Lenkijos miestų - Biečą, apžiūrėjome jo siauras gatveles,  suvalgėme naminių ledų ir pažiūrėjome senovės riterių kovų inscenizaciją, po kurios galėjome šaudyti iš lanko ir matuotis riterių šarvus, vykome vakarieniauti ir dalyvavome karaokės vakarėlyje. Trečiąją dieną keliavome į Krokuvą, pamatėme įvairių objektų žaisdami  orientacinį žaidimą, apžiūrėjome Vavelio katedrą.  Įsitikinome, kad Krokuva – vienas gražiausių miestų!  Jis sužavėjo savo architektūra. Ketvirtąją dieną turėjome galimybę dalyvauti pamokose: kūno kultūroje, fizikoje, chemijoje.  Po pietų  važiavome į Krynicą. Ten traukinuku užkilome į kalną. Kadangi pietinėje Lenkijoje, kur mes ir svečiavomės, ruduo dar tik prasidėjęs, medžiai buvo labai gražūs bei spalvingi. Leistis nuo kalno turėjome pėsčiomis, todėl kelias nebuvo labai aiškus ir trumpas. Paskutinį vakarą dalyvavome atsisveikinimo vakarėlyje. Savaitė prabėgo greitai, kūrybingai, naudingai.

Po keliolika valandų trukusios kelionės grįžome pavargę, Lenkija tikrai nenusivylėme, dar ir dabar dalinamės įspūdžiais apie aplankytus gražiuosius šalies miestus ir juose vykusius linksmus nutikimus!

 

Projekto dalyvės

Aušrinė, Samanta, Vakarė

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.