gototopgototop
Mokiniai lankėsi Joniškio slaugos ligoninėje
Penktadienis, 13 Gruodis 2019

Skaityti toliau...
Gyvenimo kelionė
Penktadienis, 13 Gruodis 2019

Skaityti toliau...
Gruodžio mėn. renginių planas
Antradienis, 03 Gruodis 2019

Skaityti toliau...
Edukacija „Kalėdaičių kepimas“
Antradienis, 03 Gruodis 2019

Skaityti toliau...
Integruotos pamokos „Aušros “ gimnazijoje
Antradienis, 03 Gruodis 2019

Skaityti toliau...
Diskusijos su moksleiviais apie sąžiningą elgesį mokykloje
Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2019

Skaityti toliau...
Mūsų gimnazistai LMS žiemos forume Kretingoje PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 24 Sausis 2014 10:03

Sausio 17 – 19 dienomis aš ir Arminas Gustas (3c klasės mokinys), kaip mūsų gimnazijos mokinių savivaldos atstovai, išvykome į Lietuvos moksleivių sąjungos organizuojamą žiemos forumą „Moksleivio balsas šiandien ir rytoj“. Taip pat su mumis vyko mūsų gimnazijos mokiniai: Jurinta Mickaitė (3d kl., Joniškio MSIC vadovė), Deividas Mikštas (4d kl.), Vilius Zubrevičius (2d kl.) – jie visi yra LMS savanoriai. Taip pat dalyvavo Sandra Slavinskaitė ir Otilija Skablauskaitė iš Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos.

Darbas vyko grupėse. Mūsų grupės veiklą koordinavo  Kretingos MSIC narė Karolina Valentonytė, kuri mokosi Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje. Ačiū jai už tai!

Forumo dalyviai dirbo kompetencijų ir pozicijų formavimo darbo grupėse. Buvome supažindinti su LMS ir mokinių savivaldos sąvokomis, jų veiklos formomis ir paskirtimi, be to, vyko lyderystės paskaitos, projekto „Kuriame respubliką“ pristatymas. Valgėme kavinėje „Kryžkelė”. Gyvenome Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje, kurioje gyvenimo sąlygos buvo puikios. Socializacijos metu žaidėme jau tradicija tapusius LMS žaidimus, bendravome ir susipažinome su kitų Lietuvos mokyklų mokiniais, dainavome ir šokome diskotekoje, koncertavo LMS narės ir grupė „PINUP GIRLS“.

Namo- iš Kretingos į Šiaulius važiavome traukiniu, o  į Joniškį - autobusu!

Įspūdžių parsivežėme daug, susiradome naujų draugų, turėjome galimybę sutikti ir senuosius.

Mokinių prezidentas Ramūnas Briedis

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.