gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Festivalyje ,,ŠOKIŲ KARUSELĖ" PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 29 Sausis 2014 11:34

Šokių studija ,,Kibirkštėlė" - jungtinis kolektyvas, kuriame šoka  Aušros gimnazijos ir Mato Slančiausko progimnazijos moksleiviai. Šokėjai ne tik daug koncertuoja savo mieste, bet ir daug keliauja. Paskutinė, labai įspūdinga ,,Kibirkštėlės" išvyka buvo į Latvijos sostinę Rygą, kur sausio 19 d. vyko tarptautinis šokių festivalis ,,Šokių karuselė". Festivalis vyko didžiuliuose, įspūdingos architektūros Rygos VEF'o kultūros rūmuose. Kelionė nepraėjo be nuotykių. Jau atvažiavus į Rygą, tačiau dar nepasiekus kultūros rūmų, staiga sugedo autobusas. Ką daryti? Vėluojame! Tad nepabūgę šalčio ir žvarbaus vėjo, koncertiniais kostiumais ir kitais daiktais nešini pėstute patraukėme kelionės tikslo link. Įveikę apie pusantro kilometro plačia ir judria Brivibos (Laisvės) gatve pasiekėme įspūdinguosius, didžiulėmis kolonomis pasipuošusius kultūros rūmus. Ten teko suktis itin mikliai - ir parepetuoti, ir apsirengti, ir kasas susipinti... Jaunuolių grupei laiko repeticijai, deja, neliko. Nė nepajutome, o štai jau koncertas prasideda... Scenoje, dydžiu ir apšvietimu  nenusileidžiančioje operos ir baleto teatro scenai, įsisuka šokių karuselė. Latviškus šokius keičia rusiški, šiuos vejasi baltarusiški, neatsilieka ukrainietiški ir lenkiški. Ir mūsų, lietuviški šokiai, smagiai sukasi šioje karuselėje. Pirmu ,,užėjimu" ,,Kibirkštėlė" atlieka tris šokius: jaunučiai smagiai supliaukši ,,Pliauškutį", jauniai sutrepsi ,,Čeverykus", jaunuoliai trankiai ir su vėjeliu sušoka  ,,Gražokėlį". Tada visi skubame į didžiulį ir aukštą balkoną stebėti kitų kolektyvų atliekamų šokių. Antrą kartą išėję į sceną jaunučiai sužavi publiką smagiaisiais ,,Tarakonais", jauniai artistiškai sušoka ,,Kuliniukus", o jaunuolių ,,Granskveras" sukelia tikrą ovacijų audrą. Mūsų pasirodymas baigėsi, bet koncertas tesiasi, linksmoji šokių karuselė sukasi. Ryškūs ir puošnūs įvairių tautų kostiumai, vienas už kitą įdomesni šokiai... Koncertas buvo tikrai nepaprastas, visiems paliko didžiulį įspūdį. Po koncerto  dalyviai buvo apdovanoti diplomais, saldžiais prizais ir festivalio suvenyrais. Už pakvietimą dalyvauti šiame festivalyje esame labai dėkingi jo organizatoriams - Rygos 74-osios vidurinės mokyklos šokių kolektyvui ,,Raduga" ir jo vadovei Larisai Kolesnikai. Širdingai atsiveikinę su organizatoriais, Rygos palikti dar nenorėjome - užsukome į pramogų centrą ,,LIDO", kur norintys galėjo pačiuožinėti didžiulėje atviroje čiuožykloje, skaniai pavalgyti, o kas nenorėjo čiuožti ir valgyti, galėjo tiesiog akis paganyti - ,,LIDO" pramogų centre dar tvyro kalėdinė nuotaika - puošnios eglutės, švytinčios skulptūros, kalėdiniai vaizdeliai ir spalvingos iliuminacijos sužavėjo ne vieną. Esame labai dėkingi šokėjų tėveliams, finansavusiems vaikų kelionę, mus lydėjusioms šokėjų mamoms ir tėčiams. Taip pat dėkojame Žagarės gimnazijos ir Skaistgirio vidurinės mokyklos choreografijos mokytojui Andriui Petkauskui, puikiai atlikusiam tarakono vaidmenį. Tikimės ateityje dar daug įspūdingų išvykų.

 

Šokių studijos ,,Kibirkštėlė" vadovė Sandra Paulavičienė

 


 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.