gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Rajoninis lietuvių kalbos seminaras „KRISTIJONAS DONELAITIS VAKAR, ŠIANDIEN IR VISADOS“ PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 06 Vasaris 2014 13:08

Penktadienį, sausio 31d., mūsų gimnazijoje vyko rajoninis lietuvių kalbos seminaras ir mokytojams, ir mokiniams „Kristijonas Donelaitis vakar, šiandien ir visados“.

Renginio metu šoko gimnazijos merginų liaudiškų šokių grupė, vadovaujama choreografijos mokytojos S. Jonušienės, buvęs gimnazistas, Lietuvos  muzikos ir teatro akademijos studentas Gytis Laskovas skaitė K. Donelaičio „Metų“ ištrauką, paskaitą „K.Donelaitis vakar, šiandien ir visados“ skaitė ŠU dėstytoja, profesorė, humanitarinių mokslų daktarė D.Maskoliūnienė, pranešimą „K.Donelaičio žemė“ padarė Izolina Lingienė, K.Donelaičio draugijos Šiaulių skyriaus įkūrėja ir pirmininkė, mūsų gimnazijos buvusi auklėtinė, o paskaitą „K.Donelaitis prabilo latviškai“ perskaitė literatų klubo „Audruvė“ narys Jonas Ivanauskas. Renginyje skambėjo mokinių skaitymai iš poemos „Metai“, buvo parodyta meninė kompozicija „Moksleiviai apie K. Donelaitį“.

Taip pat gimnazijoje eksponuojamos parodos: „K.Donelaičiui-300“, „K.Donelaičio vaizdai atgyja“ bei J.Ivanausko fotografijų paroda „K.Donelaičio keliais“.

Dėkojame gimnazijos lietuvių kalbos mokytojoms A.Balčiūnienei, B.Krajinienei, E.Gasėnienei, R.Šimkuvienei, organizavusioms seminarą, dailės mokytojoms D.Butkienei bei V.Ancevičienei, surengusioms parodas bei mokiniams, savo gražiu indėliu įsiliejusiems į  poeto K.Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių paminėjimo šventę. Ypatinga padėka 4e kl. mokinei Jolitai Vaitkutei už padegtą originalią scenografiją renginiui.

Neformaliojo švietimo ir pagalbos mokiniui skyriaus vedėja,

lietuvių kalbos mokytoja Vilija Bartašienė

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.