gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Šimtadienio šventė gimnazijoje PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 26 Vasaris 2014 08:46

Vasario 21d. gimnazijoje šurmuliavo  šimtadienio šventė... Iki brandos egzaminų beliko šimtas dienų... Ir jaudulys, ir rūpestis, ir džiaugsmas... Šiemet 78-ojoje laidoje net penkios abiturientų  klasės, kuriose mokosi  137 gimnazistai- 78-oji laida...

Šventę ( pagal tradiciją) organizavo vienuoliktokai- abiturientai keliavo per įvairius laikmečius, turėjo patikrinti ne tik savo žinias, bet ir gebėjimus: apsilankė akmens amžiuje, viduramžiuose, 20a. laikotarpyje, kada muzikoje karaliavo disko stilius, apsilankė ateityje... Tik įėjusius į gimnaziją abiturientus sutiko stiuardesės ir susodino į lėktuvą, kurį netrukus užgrobė teroristai... Vos ne vos išsivadavę iš teroristų abiturientai pradėjo dienos kelionę, kuri buvo kupina netikėtumų ir staigmenų: teko prišaukti lietų, išpažinti nuodėmes, pasakyti komplimentus, sušokti disko šokį...  Kiek vėliau aktų salėje atstovai iš laikmečių pristatė abiturientams tekusių išbandymų rezultatus... Abiturientus visų auklėtojų vardu sveikino 4a klasės auklėtoja Rima Petraitienė. Abiturientai skaitė testamentą, o  jiems  vienuoliktokai  įteikė suvenyrus ir pusatestačius... Šventę vainikavo visų kartu atlikta  gimnazijos daina "Tau, mokykla!"

Neformaliojo švietimo ir pagalbos mokiniui

Skyriaus vedėja Vilija Bartašienė

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.